sanaz82

انتقال از یه لوکال به یه لوکال دیگه

10 پست در این موضوع

در مورد انتقال از لوکال به یه لوکال دیگه سوال داشتم

اینکه من تو یه سیستم دیگه زمب رو نصب کردم بعد جوملا فارسی رو تو بوشه اچ دی داک ریختم مثل روال نصب جوملا

لوکال بیشفرض بالا اومد بعد رفتم تو phpmyadmin اونجا دیتابیس اسمش بود دوباره انتخاب کردم و import کردم دیتابیس واقعی رو

بعد که لوکال هاست رو زدم دیدم سایتی رو که میخاستم بالا نیومد موقع نصب هم بگم کلیه اسامی و بسورد ها رو یکی زدم که نیاز به تغییر

config نباشه بعد دیدم اینجوریه اومدم کلیه جداولمو حذف کردم هر چی تو سمت چب بود سعی کردم باک کنم والا

فکر میکنم حذف نشدن یا نباید باک میکردم ... خلاصه گند زدم ارور داد... بنطرتون حالا چیکار کنم؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

درود

شما باید سایت رو تبدیل به بسته ی نصبی کنید یا با آکیبا از سایت فول بک آپ بگیرید یا فایل های سایت رو زیپ و از دیتابیس اکسپورت بگیرید

سپس تو هر سیستم یا سرور لوکال دیگه ایمپورت کنید.یعنی در کنار دیتابیس نیاز به فایل های سایت هم دارید و فقط دیتابیس کافی نیست!

درود

شما باید سایت رو تبدیل به بسته ی نصبی کنید یا با آکیبا از سایت فول بک آپ بگیرید یا فایل های سایت رو زیپ و از دیتابیس اکسپورت بگیرید

سپس تو هر سیستم یا سرور لوکال دیگه ایمپورت کنید.یعنی در کنار دیتابیس نیاز به فایل های سایت هم دارید و فقط دیتابیس کافی نیست!

دقیقا کدوم فایلای سایت؟

پوشه htdoc رو ببرم جایگزین کنم؟

یا پوشه xamp رو جایگذاری کنم؟

داخل پوشه htdocs . محتوای پوشه ی پروژه رو زیپ کنید

پس منظور شما اینه که من بعد نصب زمپ که میام محتویات جوملای دانلود شده رو تو پوشه htdocsمیریزم این کار رو نکنم

محتویات htdocs سایت اصلی رو بریزم؟

والا من از اول متوجه تاپیک شما نشدم. پیرو توضیح مهندس پروانه و سوال شما پاسخ دادم. شفاف تر بفرمایید چه کردید و هدف چیه

والا من از اول متوجه تاپیک شما نشدم. پیرو توضیح مهندس پروانه و سوال شما پاسخ دادم. شفاف تر بفرمایید چه کردید و هدف چیه

هدفم اینه سایتم که تو لوکال هست الان تو این سیستمم ببرم رو سیستم یه نفر دیگه

جوملا رو مثل روال کار نصب کردم لوکال هاست زدم سایت پیش فرض بالا اومد

حالا میخام کاری کنم سایت خودمو که الان تو این سیستمه رو ببرم سیستم دوستم

وقتی میخواید سایتی رو منتقل کنید نباید چیزی نصب کنید .*

سایت جوملایی متشکل از فایل ها و دیتابیس هست

پس از فایل های سایت یک فایل زیپ میسازید (صرفا برای راحتی در کپی کردن - وگرنه میشه همونجوری کپی کرد ) و فایل ها رو به سیستم جدید منتقل میکنید

ساخت دیتابیس در سیستم دوم با نام یکسان. اکسپورت از دیتابیس اول و ایمپورت در دیتابیس سیستم دوم.

سایت باید بالا بیاد اگه اشتباهی نکنید

وقتی میخواید سایتی رو منتقل کنید نباید چیزی نصب کنید .*

سایت جوملایی متشکل از فایل ها و دیتابیس هست

پس از فایل های سایت یک فایل زیپ میسازید (صرفا برای راحتی در کپی کردن - وگرنه میشه همونجوری کپی کرد ) و فایل ها رو به سیستم جدید منتقل میکنید

ساخت دیتابیس در سیستم دوم با نام یکسان. اکسپورت از دیتابیس اول و ایمپورت در دیتابیس سیستم دوم.

سایت باید بالا بیاد اگه اشتباهی نکنید

ینی نباید زمپ رو هم نصب کنم؟

منظورتون از فایلای سایت کل محتویات پوشه زمپ هست یا htdoc ؟؟

فرض کنید بسته را در یک پوشه بنام ۱ اکسترک کرده بودید

حالا شما فایلهای موجود در پوشه ۱ را زیپ میکنید ودر لو کال دیگری که میخواهید انتقال بدهید یک پوشه ساخته و ان فایل زیپ را در ان پوشه اکسترک میکنید

اقای مهندس عاشوری خیلی کامل توضیح دادن خدمت شما دقت کنید.

موفق باشید.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری