behzad_vb.net

ساخت کامپوننت

8 پست در این موضوع

سلام به همه استادان عزیز من توی سایت های انگلیسی سرچ کردم برای ساخت کامپوننت ولی مشکلی که دارم اینه که نمیفهمم چطوری میتونم فرم درست کنم اطلاعات ارسال بشه و اصلا کد های php که کار ثبت اطلاعت و کار اصلی کامپوننت را انجام میدن کجا باید بنویسم اگر منبع فارسی میدوند معرفی کنید من خیلی مبتدی هستم ممنون میشم اگر هم سمپلی دارید که فقط یک فرم باشه ایمیل را بگیره حالا ثبت هم نکنه ولی یک نمنه ساده باشه heloworld را دارم ولی کم فهمیدم ازش

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

یک افزونه معرفی شده در انجمن برای ساخت کامپوننت به صورت آماده

اون رو دانلود و نصب کنید و توسط اون کامپوننت بسازید

برای ایجاد فرم هم همون دستورات php و html هست و فرقی نمیکنه میتونید با همون دستورات یک فرم طراحی کنید و داخل view کامپوننت خودتون بیاریدش ..

همچنین میتونید کامپوننت contact خود جوملا رو بررسی کنید و ببینید برای ایجاد فرم چکار کرده البته اون پیچیده تره چون mvc هست و ...

فرم نمیخوام بسازم کلا میخوام کامپوننت نویسی را یاد بگیرم چون به کامپوننت های ساده نیاز دارم که هیچ جایی نیست ولی خب نیازم زیاده لطفا بیشتر راهنمایی کنید با برنامه هم نمیخوام این کارو بکنم خودم میخوام بنویسم مه انعطاف داشته باشه

سلام به همه استادان عزیز من توی سایت های انگلیسی سرچ کردم برای ساخت کامپوننت ولی مشکلی که دارم اینه که نمیفهمم چطوری میتونم فرم درست کنم اطلاعات ارسال بشه و اصلا کد های php که کار ثبت اطلاعت و کار اصلی کامپوننت را انجام میدن کجا باید بنویسم اگر منبع فارسی میدوند معرفی کنید من خیلی مبتدی هستم ممنون میشم اگر هم سمپلی دارید که فقط یک فرم باشه ایمیل را بگیره حالا ثبت هم نکنه ولی یک نمنه ساده باشه heloworld را دارم ولی کم فهمیدم ازش

درود بر شما

آیا با نوشتن ماژول آشنایی دارید ؟

من پیشنهاد میکنم اگر با نوشتن ماژول آشنایی ندارید . اول نوشتن یک ماژول را یاد بگیرید . چون ساده تر هست . سپس کم کم به سمت نوشتن کامپوننت برید .

در انجمن آموزش های زیادی هست در مورد ماژول ها . و همینطور فیلم همایش و نوشتن ماژول نیز وجود دارد .

من فکر میکنم یکدفعه به سمت کامپوننت رفتن کار را برای شما که تازه می خواهید یاد بگیرید کمی دشوار کنه . همین ماژول خیلی از مسائل ساده را برای شما که ممکن هست در کامپوننت مورد نیاز داشته باشید را یاد میدهد .

بهترین مرجع هم برای کامپوننت مرجعی هست که مهندس معری کرده . فقط باید ترجمه کنی و دونه به دونه بری جلو . هر جا هم که گیر کردی . در انجمن مطرح کن دوستان کمک می کنند.

موفق پایدار

ممنون از راهنماییتون ولی یک مشکلی که هست انگلیسی متوجه نمیشم و ماژول که خیلی سادس فکر کنم خیلی راحت اصلا با ویرایش یک ماژول میشه فهمید چطور ماژول طراحی کرد من مشکلم اینه که کامپوننت را درک نمیکنم چطوری کارش اصلا کدهای php مربوط به کار کامپوننت کجا قرار میگره منظورم اینکه من میخوام یک کامپوننت فرم بسازم اصبلا کد ارسال اطلاعات و ثبت کجا باید بنویسیم من اینطوری گیر کردم؟؟؟ بچها منبع فارسی معرفی کنید که؟؟؟

منبع فارسی نیست .. از فردا شروع میکنم به آموزش از مبتدی .. در انجمن پیگیر باشید .. البته زمان بر هست ولی خب ارزش داره :128fs318181:

منبع فارسی نیست .. از فردا شروع میکنم به آموزش از مبتدی .. در انجمن پیگیر باشید .. البته زمان بر هست ولی خب ارزش داره :128fs318181:

پس اینجا لینکشو بزارید مرسسسسسسسسسسی حتما بزارید ممنون

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری