xboby

عدم ورود به administrator سایت آنلاین شده؟؟؟

16 پست در این موضوع

سلام،

سایتی با جوملا 3.4 و با استفاده از یک بسته نصبی،

طراحی و آنلاین کردم:

ا مروز سطوح دسترسی را

دستکاری کردم و الان نمی توانم باآن یوزر و پسورد

administrator

وارد آن شوم!!

نمی دانم آیا به آن دلیل است و یا هک شدم؟

آیا راهی برای ورود به

administrator

و اصلاح آن وجود دارد؟

آیا باید به Cpanel به administrator وارد شوم ?

و یا باید وارد سی پنل شوم و back up سایت را

مجددا نصب کنم؟

بسیار متشکرم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

در انجمن یک فایل دیتابیس وجود داره که یوزر مدیر میسازه. دانلود کنید پیشوند جداول رو ست کنید . و ایمپورت کنید . تا یک یوزر جدید مدیر ایجاد بشه . تست کنید.

تاپیک منتقل شد

سلام

به phpmyadmin برید و در دیتابیستون به جدول users برید و رکورد ادمین رو پیدا کنید و علامت ویرایش رو بزنید

و رمز ادمین رو پاک کنید و کد زیر رو جایگزین کنید. در این قسمت می توانید نام کاربری خود رو هم انتخاب کنید.

کد:

کد PHP:

21232f297a57a5a743894a0e4a801fc3

با این کد رمز ورود شما admin خواهد بود...

1 کاربر پسند دیده است

در انجمن یک فایل دیتابیس وجود داره که یوزر مدیر میسازه. دانلود کنید پیشوند جداول رو ست کنید . و ایمپورت کنید . تا یک یوزر جدید مدیر ایجاد بشه . تست کنید.

تاپیک منتقل شد

سلام،

از پاسخ سریع اتان فوق العاده متشکرم:

به چه نام و عنوانی باید فایلی را که فرمودید در انجمن جستجو کنم؟

با سلام

خطای بوجود آمده از سطح دسترسی گروه کاربری هست.حالا روشهای بالا رو جک کنید اگر اوکی نشد.راه حل دیگری خدمتتون عرض میکنیم.

موفق و سربلند باشید

با سلام

خطای بوجود آمده از سطح دسترسی گروه کاربری هست.حالا روشهای بالا رو جک کنید اگر اوکی نشد.راه حل دیگری خدمتتون عرض میکنیم.

موفق و سربلند باشید

با سلام و تشکر بسیار،

موارد بالا موثر نبودند:

گمانمی کنم بخاطر اینکه اشتباها سطح دسترسی administrator را به بخش کاربری

روی "غیر مجاز" قرار دادم و درمقابل سیستم نوشت :تداخل/قفل شده و علامت قفل نشان داد و

من متاسفانه متوجه نبودم و ذخیره کردم و خارج شدم.

1-آیا باید از جائی که هاست خریده ام آخرین بک آپ قبل از آن اتفاق را درخواست کنم و با

نرم افزار CuteFTP آنرا به هاست منتقل کنم ودر FileManager اکسترکت کنم؟

2-و در این صورت باید فایل های قبلی موجود در FileManager را قبل از اکسترکت کردن،

حذف و پاک کنم؟

3-و دراین حالت 2،یوزر و پسورد همان پسورد و یوزری است که فوری در بک آپ

قبل از آن اتفاق،وجود داشته،است؟

یا کار دیگری باید انجام دهم؟

متشکرم

سلام،

از آنجا که هاست را تهیه کردم تماس گرفتم،گفتند که تنها بک آپ دیتا بیس سایت را دارند و

فول بک آپ سایت را تهیه نمی کنند: و من متاسفانه فول بک آپ سایت را تهیه نکردم.

عجب درد سری شد،خیلی برایم مهم است؛

راه حلی برای برگرداندن سایت به قبل از آن اتفاق وجو دارد؟

متشکرم

سلام دوست عزیز هیج جای نگرانی وجود ندارد

شما میتوانید با ورود به دیتابیس سطح دسترسی کاربر رو تغییر بدید , اگر روش این کار را نمیدانید توصیه میکنم از همین دیتابیس ابتدا بک آپ بگیرید و سپس بگید در هاستتوت دیتا بیس بک آپ رو ریستور کنند شاید مشکا حل شود.

چون تغییرات ازطلاعات کاربری در دیتابیس ذخیره میشه و اصلا ربطی به فایل های جوملا و سایتتون نداره.

اگر مشکل حل نشد به روش زیر اقدام کنید:

به mysql برید از طریق phpmyadmin (همون دیتا بیس)

1 - جدول user رو پیدا کنید ( در اینجا لیست تمامی کاربران ثبت شده در سایتتون رو مشاهده میکنید ) ID یوزر اصلی پخودتون رو بردارید)(یک عدد سه رقمی میباشد همون ردیف اوله)

2 - سپس جدول دیگری به اسم user_usergroup_map را پیدا کنید در این جدول شما دو ردیف میبینید که ردیف اول user_id هست و ردیف دوم group id هست شما ابتدا در ردیف اول نگاه کنید و شماره سه رقمی یوزر خودتون (همونی که در جدول قبلی پیدا کردید) رو دوباره اینجا پیدا کنین

و نگاه کنین که در مقابل اون یه group id (یک عدد تک رقمی نوشته شده که شما باید اون عدد رو به 8 تغییر بدید تا سطح دسترسی کاربر خودتون به super user ارتقا پیدا کنه و بتونید وارد بخش مدیریت بشید.

فقط دقت داشته باشید که اگر از روشهای که دوستان قبلا گفتند استفاده کرده باشید الان پسورد شما کلمه : admin میباشد.

من تا جایی که تونستم کامل توضیح دادم اگر مشکل شما این باشه باید حل بشه اگر نشد نگران نباشید اطلاع بدید تا راه دیگری براتون گفته بشه موفق باشید.

با سلام و تشکر فوق العاده از لطف اتان،

از آنجا که هاست را تهیه کردم گفتند : که بک آپ دیتا بیس یکروز قبل از آن اتفاق را دارند .

آیا از آنها بخواهم که همان بک آپ از دیتا بیس را در هاست ام ری استور کنند؟

بسیار متشکرم

از همان سایت یک فول بکاب بگیرید و دانلودش کنید

سپس تیکت بزنید که سایتان را به بکابی که دارند ریستور کنند.

سلام و تشکر بسیار از آقای peyman.pma،

همانطور یکه فرموده بودید به جدول user ,user_usergroup_map رفتم وآیتم ها بصورت زیر بودند:

1-user

FROM `tbe4u_users`

LIMIT 0 , 30

Profiling [ Inline ] [ Edit ] [ Explain SQL ] [ Create PHP Code ] [ Refresh ]

Start row: Number of rows: Headers every rows

Sort by key:

+ Options

Full texts id name username email password block sendEmail registerDate lastvisitDate activation params lastResetTime Date of last password reset resetCount Count of password resets since lastResetTime otpKey Two factor authentication encrypted keys otep One time emergency passwords requireReset Require user to reset password on next login

Edit Edit Copy Copy Delete Delete 509 Super User admin info@mysitename.com $2y$10$wvbnC7zJr5/fgh3Zwh./4Roi9ns8Vut6kjl980pOUn0cA... 0 1 0796-03-20 14:09:14 2016-06-30 23:00:35 0 {"admin_style":"","admin_language":"","language":"... 0000-00-00 00:00:00 0 0

2-user_usergroup_map:

SELECT *

FROM `tbe4u_user_usergroup_map`

LIMIT 0 , 30

Sort by key:

+ Options

Full texts user_id Foreign Key to #__users.id group_id Foreign Key to #__usergroups.id

Edit Edit Copy Copy Delete Delete 509 8

ولی نمیدانم آیا باتوجه به موارد بالا چه تغییراتی باید بدهم؟

لطفا را هنمائی ام بفرمائید.

متشکرم

اگر در این 1 روز تغییراتی زیادی روی سایتتان اعمال نکردید بگید تا ریستور کنند انشالله که مشکل حل بشه

اگر تغییرات زیادی انجام دادید و دوست ندارید به یکروز قبل برگرده میتونید با روشی که توضیح دادم مشکلتون رو خودتون حل کنید.

موفق باشید در پناه حق.

سلام و تشکر بسیار از آقای peyman.pma،

همانطور یکه فرموده بودید به جدول user ,user_usergroup_map رفتم وآیتم ها بصورت زیر بودند:

1-user

FROM `tbe4u_users`

LIMIT 0 , 30

Sort by key:

+ Options

Full texts id name username email password block sendEmail registerDate lastvisitDate activation params lastResetTime Date of last password reset resetCount Count of password resets since lastResetTime otpKey Two factor authentication encrypted keys otep One time emergency passwords requireReset Require user to reset password on next login

Edit Edit Copy Copy Delete Delete 509 Super User admin info@mysitename.com $2y$10$wvbnC7zJr5/fgh3Zwh./4Roi9ns8Vut6kjl980pOUn0cA... 0 1 0796-03-20 14:09:14 2016-06-30 23:00:35 0 {"admin_style":"","admin_language":"","language":"... 0000-00-00 00:00:00 0 0

2-user_usergroup_map:

SELECT *

FROM `tbe4u_user_usergroup_map`

LIMIT 0 , 30

Sort by key:

+ Options

Full texts user_id Foreign Key to #__users.id group_id Foreign Key to #__usergroups.id

Edit Edit Copy Copy Delete Delete 509 8

ولی نمیدانم آیا باتوجه به موارد بالا چه تغییراتی باید بدهم؟

لطفا را هنمائی ام بفرمائید.

متشکرم

با توجه به مشخصاتی که فرستادید Id یوزر شما 509 هست در جدول دوم هم مقابل این آیدی عدد 8 قرار گرفته که در حالت عادی این اعداد درست و صحیح هستند . من همچون سایر دوستان توصیه میکنم که از بک آپی که داشتید استفاده کنید

چون در غیر این صورت باید مشکل شما تخصصی بررسی بشه اول مشکل پیدا بشه بعد حل بشه.

سلام،

من بک آپ فایل sql دیتا بیس سایت ام را ازها ستم درخواست کردم و گرفتم:

با همان بک آپ باید ریستور شود؟

متشکرم

سلام،

بالاخره مشکل سایتم برطرف شد و به حالت مطلوب قبلی برگشت:

انچمن فوق العاده ای است.

از این بابت از: مدیر هاست و Hojjat MardaneZadeh و peyman.pma و

Masood Ashoori و roozeabi و b7610 بسیار تشکر می کنم؛ که فوری

در زمانی که مشکل فوق برای سایتی که تعهدی هم در آن داشتم به کمکم آمدند.

برای همگی آرزوی سلامتی و توفیق دارم.

بازهم متشکرم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری