mo-hammad

چجوری آرم جدید رو از محصولات بر دارم در ویرچو

5 پست در این موضوع

سلام من تو صفحه ی اول بادستکاری کد تونستم این کار رو بکنم و نوار جدید رو از بالا محصولاتم بر دارم - الان فقط مشکل اینجاست وقتی رو محصول کلیک میکنی و به بخش جزئیات میره دوباره اونجا رو عکسش

بنر جدید میزنه چجوری اونو حذف کنم اصلا همه ی فایلا رو چک کردم هیچ تاثیری روش نداشت - اصلا چیکار کنیم رو محصول اینو نزنه

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

این لیبل ها به دو صورت روی کالا قرار میگیره . یک سری افزونه هست که در ویرچو نصب میشن و شما میتونید توسط اونها لیبل گذاری برای دسته بندی های خاص انجام بدید که در این صورت توی تنظیمات خود ویرچو گزینه ای برای این کار اضافه میشه که میتونید غیر فعالش کنید . یک سری شرکت ها هم درون کد ها تغییراتی رو اعمال میکنن که معمولا توی فایل layout.php این کار رو میکنن . شما یا آدرس سایت یا بسته نصبی که استفاده میکنید رو بفرمائید تا بررسی دقیق تری انجام بشه

موفق باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری