vahiddownload

مشکل عدم انتشار ماژول در Xpert Tabs

1 پست در این موضوع

با سلام

بنده چند روزیه توی این مشکل گیر کردم هر چی هم میگردم اموزشی را پیدا نمیکنم. لطفا کمک کنید خیلی مهمه برام.

ماژول Xpert Tabs هم میتونه مطالب رو نمایش بده هم ماژول هارو بصورت تب در هر قسمت از سایت به نمایش بذاره. اما مشکل اینجاست که فقط مطالب رو نشون میده اما من اصلا نمیخوام مطلب رو بصورت تب در بیارم قصدم اینه تا چند ماژول را بصورت تب در صفحه اصلی نمایش بدم. هیچ مطلبی هم در لیست انتخاب نکردم که نمایش بده فقط ماژول های مورد نظرم رو انتخاب کردم ولی نشون نمیده هیچ بجاش مطلب نمایش میده.

در قسمت انتخاب ماژول برای نمایش یک شرطی را قرار داده تا ماژول های خاصی را نمایش بده شرطش اینه:

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/u989140974/public_html/libraries/xef/fields/modules.php on line 42

مشکل اینه من نمیدونم این یعنی چی چجوری ماژولی را در در این مسیر که میخواهد ایجاد کنم؟

کمک کنید لطفا که باید چیکار کنم اصلا؟؟؟

با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری