mo-hammad

وصل نشدن به زیر پوشه در سایت

11 پست در این موضوع

سلام من سایت جوملا ی اصلیم رو مسیر اصلی هاست هست و یه پوشه فروشگاه دارم که پرستاشاپ توش هست . تا چند وقت پیش مشکلی نبود

ولی بعدش من فایلهای جوملا رو به جز پوشه ی فروشگاه رو که جدا هست مسئلش پاک کردم و بعد دوباره بک آپشو نصب کردم .

الان سایت بدون مشکل بالا میاد ولی وقتی میزنم مثلا اگه این آدرس سایت اصلی باشه www.ali.com

میزنم www.ali.com/shoping

بعد از لود کردن آدرس بار با این تغییر میکنه !

404 Not Found

ولی قبلا این مشکلو نداشتم !

یه بار دیگه نشستم دیتا بیس جدید ساختمو قبلی رو پاک کردمو اینو دو باره لینک دادم ولی باز مشکل حل نشده !

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

به هاستینگ تان تیکت بزنید ودرخواست اخرین بکاپ سایت تان که تغییرات را اعمال نشده بود ریستور کنند

قبل از ان یک فول بکاب از سایت تان بگیرید ودر کامپیوتر تان ذخیره نماید

خوب فایل های سایت اصلی باید در public-html قرار گیرد و فروشگاه شمانیز باید در فلدر ساب دامینی که ساخته اید باید قرار گیرد

و دیتابیس هر کدام هم در فایل کانفیگ اچ تی ام ال همان سایت معرفی کنید.

عزیزم گفتم که همه یاینا رو انجام دادم حتی قبلا کار هم میکرد ولی الان اینجوری شده - شما اصلن سوال من رو نخوندید ظاهرا

ارور ۴۰۴ زمانی رخ میدهد که صفحه مورد نظر در دسترس نباشد وارد مدیریت سایت فروشگاه بشید منو ها و وصفحات مربوطه را چک کنید

404 نه ! آدرس به جای اینکه بشه آدرس سایت من بک اسلش آدرس فولدر فروشگاه - میزنه کلا لوکال بک اسلش فروشگاه !!

در ادرس بار لینک فروشگاه شما ادرس ذیل رویت شد

Page not found | Ali

و ارور ۴۰۴

در ضمن اگر بنا به رویت شما که مشاهده نشد باید در هاست شما یک فلدر با نام لوکال وجود داشته باشد و در ان یک فلدر بنام شاپینگ موجود باشه

فایل اچ تی اکسس را هم چک کنید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری