webtaweb.ir

موبایل فرندلی کردن سایت

4 پست در این موضوع

سلام

اساتید محترم همانطور که مطلع هستید نزدیک به 2 سالی هست که گوگل اهمیت زیادی به موبایل فرندلی بودن سایت می دهد و تاثیر زیادی بر seo در نهایت دارد

بنده از کامپوننت های زیادی استفاده کردم جواب نگرفتم و تصمیم به تغییر کلی قالب گرفتم که با بررسی متوجه شدم امکان دارد seo که در حال حاضر دارم از دست بدهم و

و مدت زمان زیادی شاید طول بکشد سایت به حال حاضر برگردد . از شما دوستان راهمایی می خواهم جهت موبایل فرندلی کردن سایتم چه پیشنهادی دارید

مطمنا این مورد دقددقه خیلی از دوستان می باشد در فروم مطلب مفیدی در این زمینه متاسفانه وجود ندارد امیدوارم بتونیم این تاپیک و پیش ببریم تا از نظرات یکدیگر بهره مند شویم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

با سلام بهترین کار این هست که یک قالب تحت یکی از فریم ورکهایی که 100% ریسپانسیو هستند پیاده سازی کنید.

موفق باشید و سربلند

اگر سئو خوبی دارید دست نزنید به نظر من. قالب بی تاثیر نیست. ولی خب اینطور نمیشه گفت که دو قالب شما نسبت به هم چه برتری دارند.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری