azmoon

افزونه یا قابلیتی برای ثبت سفارش ترجمه و صدور فاکتور

10 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام،

برای یک دارالترجمه آنلاین نیاز به افزونه مدیریت پروژه یا فریلنسر دارم به طوری که با سفارش ترجمه از طرف مشتری، پیش فاکتور ترجمه برای مشتری ارسال شود و مترجم هم بتواند پروژه های ترجمه را از سایت آپلود کند و ترجمه کند.

سایت دارالترجمه ای که می خواهم چنین قابلیتی به آن اضافه شود است (جوملا 3.4). اگر دوستان می دونن لطفا راهنمایی کنن. ضمنا دو نمونه سایت که چنین افزونه ای یا مشابه آن را دارند معرفی می کنم تا از آنها بازدید کنید و راهنمایی بفرمایید: 1. شبکه مترجمین ایران -ترجمه کده.

همچنین قابلیت برآورد هزینه ترجمه (محاسبه فوری قیمت ترجمه) هم که در این سایتهای نمونه است را می خواهم در سایت خودمان داشته باشیم. خیلی لطف می کنید اگر پاسخ دهید و راهنمایی کنید.

با احترام

ویرایش شده در توسط saber

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

باسلام ساز و کار دو نمونه سایتی که فرمودید طبق فرمایش دوستمون آقای صابری میشه با RsForm پیاده بشه اما بصورت خیلی ساده و ابتدایی .اما برای سطح بالاتری برای اجرا میتونید از سیستم های صدور فاکتور و پیش فاکتور استفاده کنید که حداقل در ایجاد روابط شرطی ، یا دارا بودن هم کاربر و هم مدیر سایت از یک سامانه صورتحساب ها و سفارشات و همچنین قابلیت درج کد تخفیف و یا مانورهای قیمتی در سناریوی سیستم همچنین بکارگیری انواع فیلدها بدون نیاز به کدنویسی های جانبی و متعدد دستتون رو باز نگه میداره.

اما اگر همین داستان تحت فرم ساز باشه ؛ برای هر باری که بخواهید فرمی ایجاد کنید یا تغییری در فرمتون بدید، طبیعتاً میبایست از یک متخصص بخواهید تا براتون بنویسه البته اگر به نوشتن زبان Js و PHP آشنایی نداشته باشید.

این لینک رو مطالعه و بررسی کنید:

مهم وب سایت آماده مدیریت مالی و حسابداری آنلاین هلو

و در مرحله ی آخر هم اگر عینا مشابه دو نمونه سایت ذکر شده بخواهید که میبایست اختصاصی براتون نوشته بشه.چونکه در ریزه کاریها و روابط موجود ؛ با هیچ ساز و کاری از افزونه های جوملا نمیتونید راه اندازیش کنید.جز اینکه کامپوننتش اختصاصا براتون نوشته بشه.

موفق باشید و سربلند

با سلام

از پاسخگویی شما بسیار سپاسگزارم.

دوستی که فرمودید از rsform استفاده کنم، میشه لطفا بفرمایید دقیقا به چه صورت باید اینکار انجام بشه؟

دوستی هم که فرمودند می تونن سفارشی تر و تخصصی تر انجام بشه، میشه لطفا بفرمایید چقدر هزینه میشه؟ چون برام مهمترین نکته هزینه است و با هدف کارآفرینی برای خودم و بسیاری از مترجمان بیکار، چنین سایتی را راه اندازی کردم.

ممنون میشم راهنمایی کنید هر دو دوست گرامی.

با احترام

با سلام

برای کار با ار اس فرم از لینک زیر استفاده کنید...

Simple calculation with RSform!

در صورت نیاز به سورس دوم به دلیل تجاری بودن سورس، از طریق پیام خصوصی در ارتباط باشید....

موفق باشید و سربلند

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام

برای کار با ار اس فرم از لینک زیر استفاده کنید...

simple calculation with rsform!

در صورت نیاز به سورس دوم به دلیل تجاری بودن سورس، از طریق پیام خصوصی در ارتباط باشید....

موفق باشید و سربلند

از راهنمایی شما سپاسگزارم. کار با ار اس فرم را می دانم. اما قابلیتی که می خواهیم را چگونه باید با این فرم بسازیم؟

ویرایش شده در توسط saber

احتیاج به کد نویسی داره که باید به یک متخصص مراجعه نماید.

موفق باشید.

با سلام

از مدیر سایت یا مسولین مربوطه تقاضا دارم پیغامهای مرا حذف کنید، یا اسم و آدرس سایت دارالترجمه را از پیغامها حذف کنید.

با احترام

سلام

از اینکه به تقاضای من پاسخ دادید خیلی خیلی سپاسگزارم.

با احترام

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری