civila

هشدار های Rs firewall

8 پست در این موضوع

سلام

از افزونه RSfirewall استفاده میکنم چند روز پیش یه هشدار رو به من نشون میده که تصویرش رو پیوست کردم من متوجه نمیشم الان چه اتفاقی افتاده لطفا راهنمایی کنید

آدرس تصویر:

http://uupload.ir/files/qd7c_untitled.png

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
سلام

از افزونه RSfirewall استفاده میکنم چند روز پیش یه هشدار رو به من نشون میده که تصویرش رو پیوست کردم من متوجه نمیشم الان چه اتفاقی افتاده لطفا راهنمایی کنید

آدرس تصویر:

http://uupload.ir/files/qd7c_untitled.png

اگر استباه نکنم بروزرسانی میخواد

اگر استباه نکنم بروزرسانی میخواد

آخرین نسخه رو خریداری کردم

اگر شما هیچ کاری در این مورد انجام ندادید فایل مذکور رو از یک جوملا خام هم ورژن جایگزین کنید فعلا. فایل قبل رو توی سیستم نگه دارید

اگر شما هیچ کاری در این مورد انجام ندادید فایل مذکور رو از یک جوملا خام هم ورژن جایگزین کنید فعلا. فایل قبل رو توی سیستم نگه دارید

آقای عاشوری عزیز محتویات این فایل چه موقع تغییرمیکنه ممکنه هک شده باشه؟

بله ممکنه. فعلا جایگزین کنید ببینید شرایط چطور میشه

جایگزین کردم برای ورود به مدیریت بعد از وارد کردن پسورد فایروال یوزرنیم پسورد رو که میزنم دوباره بر میگرده به پسورد فایر وال

پسورد فایروال رو خاموش کنید* . وارد بشید تست کنید و مجدد فعال کنید پسورد رو.

برای پسورد هم بهتره از خود هاست استفاده کنید نه از افزونه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری