ali.masoudkhah

طریقه ساختن بسته اسان نصب؟؟؟؟؟؟

4 پست در این موضوع

با سلام خدمت شما دوستان عزیز

من طبق اموزش زیر عمل میکنم ولی نمیدونم چرا بسته نصبی ایجاد نمیشه!! یا بهتر بگم همه منوها به جز منو home و مطالبی که نوشتم و کامپوننت هایی که نصب کردم تو بسته نصبی ظاهر نمیشه. ممنون میشم کمکم کنید. یا یه روش دیگه بهم بگید. هرکی اموزشه کاملتری داره تو این تاپیک ارایه بده. با تشکر

طبق این اموزش پیش میرم.

1. يك پوشه خالي در هر جايي كه مي خواخيد ايجاد كنيد با نام مثلا "joomla quickstart"

2. تمام محتويات سايتي را كه در لوكال ايجاد كرده ايد را در اين پوشه كپي كنيد. سپس فايل configuration.php از پوشه joomla quickstart حذف كنيد.

3. اخرين نسخه جوملا را دانلود كنيد و پوشه installation را در پوشه joomla quickstart كپي كنيد. البته نسخه هاي ديگر هم كار ما را ره مي اندازد اما بهتر است از اخرين نسخه استفاده كنيم.

4. به قسمت phpMyAdmin سرور مجازي خود در لوكال برويد و از گوشه سمت چپ، ديتابيس مربوط به سايت خود را انتخاب و روي ان كليك كنيد. (من از wampserver استفاده ميكنم)

5. در صفحه ظاهر شده به سربرگ export برويد. در ستون سمت راست همين صفحه در قسمت Structure تيك گزينه Add DROP TABLE / VIEW / PROCEDURE / FUNCTION / EVENT را بزينيد. سپس در پايين صفحه تيك گزينه Save as file را بزنيد و همچنين تيك zipped را هم بزنيد. بر روي go كليك كنيد. در پنجره ظاهر شده برروي save file كليك كنيد.

6. فايل ذخيره شده را از حالت zip خارج كنيد و نام ان را به sample_data.sql تغيير دهيد .

7. اين فايل را در مسير joomla quickstart \ installation \ sql \ mysql كپي كنيد .

8. حالا تمام محتويات پوشه joomla quickstart را zip كنيد .

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

فایل sample_data.sql رو قبلش باید ویرایش کنید

پیشوند همه جدولهای جوملا رو توی این فایل باید به #__ تغییر بدید میتونید توی notpade++ از امکان Replace استفاده کنید دقت کنید پیشوند جدول رو همراه با آندرلاینش تغییر بدید...

ممنون دوست عزیز از کامپوننت akeeba استفاده کردم دیگه این چیزاهم لازمم نشد.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری