5 پست در این موضوع

سلام افزونه jSecure Authentication 3.0.2  رو نصب کردم. رمز عبور برای پوشه مدیریت گذاشتم.با اینکه موقع ورود رمزو درست وارد می کنم، ارور میده و بعد از دوبار کلا صفحه رو رد میکنه.
هرکار میکنم، درخواست لغو نمیشه، حتی هه پوشه ها و فایل های مربوط بهشو پاک کردم ولی افزونه غیر فعال نمشه، راه حلش چیه(از طریق دیتابیس یا . . . )؟
سایت روی زمپه

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

پلاگینش رو پیدا کنید و حذف کنید. این افزونه ها روی لوکال جواب نمیده. داخل پوشه ادمین هم اگر فایل با نام HT. شروع میشه پاک کنید

باسلام

برید به phpmyadmin از اونجا دیتابیستون رو انتخاب کنید. در دیتابیسی که جوملا روش نصب هست. دنبال تیبل _extensions  باشید.توی این جدول میتونید نام پلاگین J Secure  رو پیدا کنید.دکمه ادیت رو بزنید و برای فیلد published  (که الان مقدار "1"بهش داده شده) مقدار "0" رو بدید تا غیرفعال بشه.

دیگه مشکلی نخواهید داشت....

موفق باشید و سربلند

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری