afshin916

اجرا نشدن لوگو سایت

7 پست در این موضوع

سلام دوستان

تو قالب shaper_simplicity_ii لوگو پیش فرض خود قالب که تبلیغات انجمن بود رو حذف کردم بجاش لوگو خودم با پسورد jpg قرار دادم بعد هر بار که سایت رو باز میکردم یه بار لوگو رو نشون میداد یه بار نمیداد، گفتم چون پسوند لوگو قبلا PNG بوده حتما مشکل از اون هست،رفتم تو فایل منیجر هاست پسوند لوگو رو به PNG تغییر دادم اما بازم همون طور هستش، از دوستان کسی میدونه مشکل از چیه؟؟؟؟

با سپاس و درود از همگی دوستان:1::1::1::1:

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوست عزیز به صورت دستی از طریق فایل منیجر اقدام به تغییر پسوند لوگو از jpg به png کردین ؟ فکر نم کنین فایل عکس شما اصلا تو کامپیوتر هم با این روش باز نمیشه ؟ یه بار عکس با فرمت jpg رو با نرم افزار های ایدتور عکس باز کنید و با پسوند png ذخیره کنید بعد دوباره آپلود کنید .

ارسال شده در (ویرایش شده)

امین اقا همین کارو کرده بودم! مشکل از چی میتونه باشه؟ با ادیتور پسوند عکس رو عوض کردم با rename تا حالا دیدین کسی پسوند عوض کنه؟:دی

اگه چیزی به ذهنتون میرسه راهنمایی کنید

در هر صورت ممنون از لطفتون

ویرایش شده در توسط afshin916

با سلام...

لینک سایتتنون رو بفرمایید.

اینی که میفرمایین یه بار نشون میده و یه بار نشون نمیده، خب معلومه که بخاطر کش و کوکی های مرورگرتون هست..

در هر حال لینک قرار بدید تا بررسی کنیم..

موفق و سربلند و پایدار باشید

یا حق

دوست عزیز!!!

از کی تا حالا فایل تصویری با rename کردن فایل، فرمتش عوض میشه؟!!!!!:jan:

فایل تصویری حتما باید با ویرایشگر گرافیکی باز بشه و save as بشه تا فرمت تغییر کنه. مثل فتوشاپ یا ساده تر مثل paint

اصلا این مشکل شما ربطی به تنظیمات آپلود عکس نداره.

شما اگه میخواین حتما با jpg عکس رو در قالب داشته باشین، باید برین به فایل های css و خطی که لوگو رو تعریف کرده پیدا کنین و اونجا فرمت فایل رو از png به jpg تغییر بدین.

رفتم تو فایل منیجر هاست پسوند لوگو رو به PNG تغییر دادم

شما خودت اینطوری گفتی که از طریق فایل منیجر سایت پسوند رو به PNG تبدیل کردم !

من به سایت سازنده رفتم تا دمو ببینم تو دمو متوجه شدم که لوگوی این قالب با ماژول لود نمیشه بلکه با css لود میشه و استایل css داره شما به سطر 30 فایل template.css برین در اون سطر کد زیر قرار داره

a#logo{background:url(../images/logo.png) no-repeat 0 50%}

به جای ../images/logo.png آدرس لوگویی که آپلود کردین تو هاستتون رو به صورت کامل بدین ببینین حل میشه اگر حل نشد اطلاعات سایت بدین براتون حل می کنم

ویرایش شده در توسط amin.poorsaeed

آقا امین خیلی ماهی ، فکر کنم درست شد، رفتم عکسو پاک کردم به جاش با پسوند jpg قرار دادم تو فایل cms هم logo.png رو به logo.jpg تغییر دادم

از آقای Hojjat MardaneZadeh و خانم Mahboobe.Maleki هم سپاس گذارم

ممنونم ازتون

ویرایش شده در توسط afshin916

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری