nasim.adeli

چرا در search گوگل نمیاد!!!!!

6 پست در این موضوع

سلام

دیگه خسته شدم

هرکاری میکنکم سایتم تو جستجو گوگل نمیاد

حتی تو گوگل پلاس هم 14 بار بهش تیکت دادم، تمام مگا تگ هاشم فعال اسم سایتم رو نوشتم براشون 2 ماه دارم تلاش میکنم ولی اصلا تو گوگل نیست آدرس سایتم www.4-eng.com

اسم سایتم برای مهندسان ولی وقتی برای مهندسان تو گوگل جستجو میکنم سایت من را اصلا جزء گزینه هاش نمیاره

کمک کنیدممنون

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

سلام

از لحاظ سئو و بهینه سازی سایت باید روی سایتتون کار کنید تا رتبش بره بالاتر و در جستجوی گوگل جزو سایتهای اول نشون بده....

ببنید این که شما سرچ بکنید "برای مهندسان" و شما در صفحه ی گوگل بیایید دلیل خواصی نداره. چرا باید سایت شما صفحه ی اول بیاید؟ کلا 5 تا مطلب دارید تو سایت. اگه این به این راحتی بود که همه ی ملت الان صفحه ی اول بودندو صفحه ی اول گوگل باید بجا 10-12 تا سایت جای 1000-12000 تا سایت بود.:auau:

گوگل سایت شما را به خوبی ایندکس می کنه ولی مطلب جالبی نمی بینده داخلش

http://www.google.com/webhp?sourceid=chrome-instant&ie=UTF-8#hl=en&output=search&sclient=psy-ab&q=site%3Ahttp%3A%2F%2Fwww.4-eng.com%20&oq=&gs_l=&pbx=1&fp=5999ea2cf20f1d2b&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.,cf.osb&biw=1600&bih=799

شما اینجا را هم کلیک کنید.

http://www.google.com/search?sugexp=chrome,mod=8&sourceid=chrome&ie=UTF-8&q=%D8%A7%D8%B1%D8%AC%D8%A7%D8%B9+%D9%83%D8%A7%D8%B1+%D8%B3%D9%86%D8%A7%D8%B1%D9%8A%D9%88+%D8%AA%D9%83%D8%B1%D8%A7%D8%B1%D9%8A

مطالب پیرامون سئو در سایت را بخونید.

تلاش خودتون را بالاتر ببرید.

و اینکه اگر می خواهید می شه با راه های غیر قانونی به سرعت روی یک کلمه بالا بیاید.

یک راه دیگه هم استفاده از تبلیغ گوگل هست

ارسال شده در (ویرایش شده)

خوب من با این راههای غیر قانونی برای بالا آمدن سایت موافقم چطوری؟ چه جوری

لطفا راهنمایی کنید

ویرایش شده در توسط nasim.adeli

بهتون توصیه میکنم اصلا سراغ روشهای غیرقانونی سئو نرید، چونکه گوگل برخورد بدی میکنه با خاطی حتی حذف دائمی نام دامنه شما رو از بانک اطلاعاتیش به عنوان تنبیه ممکنه در نظر بگیره.

بهترین کار برای موفقیت همون سئو مداوم و زمانبر هستش و یا تبلیغ تو سایت های پربازدید و گوگل.:128fs318181:

موفق باشید.

خوب من با این راههای غیر قانونی برای بالا آمدن سایت موافقم چطوری؟ چه جوری

لطفا راهنمایی کنید

با سلام...

ببینید دوست عزیز درستش اینه که وقتی شما سایتی رو توی گوگل ثبت میکنید باید طی یکی دو هفته با اسم خودش بشه تو گوگل پیداش کرد. ولی اسم سایت شما یه اسم رقابتیه. نمیشه که من یه سایتی راه بندازم و بعد عنوانش رو بزارم جوملا توقع داشته باشم با سرچ کردن کلمه جوملا سایت من نمایش داده بشه.

بعدش هم این مهم نیست کسی با اسم سایت شما بتونه سایتتون رو توی گوگل پیدا کنه یا خیر. شما باید مطالب سایتتون رو افزایش بدید تا پیشرفت داشته باشید و اگر یه مطلب مهندسی نوشتید سایت شما با جستجوی عنوان اون مطلب توی گوگل ایندکس بشه. اگه سوالی داشتید من دتر خدمتم. اگه مطلب آموزشی بهینه سازی سایت خواستید بگید راهنماییتون کنم.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری