amin.poorsaeed

یه سوال در مورد نحوه sef کردن لینک های یه ماژول

3 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان عزیز این سوال می دونم یکم تخصصی هست ولی واقعا توش هنگ کردم یادتون باشه من چند روز پیش یه ماژول در رابطه با نمایش آخرین محصولات جی شاپینگ نوشتم . که از این لینک می تونید دریافت کنید

مشکلم باهاش اینه که من هرکاری می کنم بعد از فعال کردن seo لینک محصولات رو این ماژول seo نمی کنه و به صورت seo نشده باقی می مونه که برام زیادی مشکل می آره کسی می دونه چطوری میشه این مشکل این ماژول رو حل کرد ؟ خواهش دوستان عزیز راهنمایی کنید:25:

بزارین دقیقتر بگم ، لینک محصولات که از طریق خود کامپوننت تو front-page نمایش داده میشه به این صورت هست

http://khatamwa.ir/site-shop/sample-categury/sample-product1120710175133120711113158.html

اما لینکایی که افزونه بدون sef نمایش میده این طوری هست

http://khatamwa.ir/site-shop/sample-categury/sample-product1120710175133120711081111120711081116120711113158.html

من تا جایی که متوجه شدم بعد sef باید alias name رو بگیره که کامپوننت اینکارو می کنه ولی ماژولی که من ساختم این کار رو نمی کنه

من تو فایل php ماژول نحوه دریافت لینک توسط ماژول رو به این صورت تعریف کردم حالا لطفا راهنمایی کنید که چه تغییراتی باید اعمال کنم

$last_prod[$key]->product_link = SEFLink('index.php?option=com_jshopping&controller=product&task=view&category_id='.$value->category_id.'&product_id='.$value->product_id, 1);
	$last_prod[$key]->addtocart    = SEFLink('index.php?option=com_jshopping&controller=cart&task=add&category_id='.$value->category_id.'&product_id='.$value->product_id, $itemid);

ویرایش شده در توسط amin.poorsaeed

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

آقا امین دیگه علمت رفته بالا .سوال هاتم حرفه ای شده ما دیگه نمی تونیم جواب بدیم :14::14::14::14::14::14:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری