hatta

درخواست راهنمایی راجع به کامپوننت ویجت کیت

6 پست در این موضوع

سلام دوستان. یه کامپوننت ویجت کیت روی جوملای من که 1.7.5 هست نصب شده و چون کاملا انگلیسیی هستش زیاد نتونستم ازش سر دربیارم. لطفا اگه تو انجمن راهنمای فارسی برای این کامپوننت وجود داره لینکش رو بگذارید.

بعد اینکه اگه بخوام آخرین نظرات کاربران توی یه پست خاص یه گوشه از صفحه اصلی سایت نمایش داده بشه باید از چه کامپوننت یا پلاگینی استفاده کنم. اگه نمونه ی فارسی یا انگلیسی خوب و به دردبخود سراغ دارین لینکش رو بذارین لطفا. واسه جوملا 1.7.5

بازم ممنون

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام دوست عزیز:

در کامپوننت Widgetkit بر روی منوی Gallery کلیک کنید بعد Add new رو انتخاب کنید و در صفحه ی باز شده از منوی سمت راست از عکس های آپلود شده یک آلبوم رو انتخاب کنید و add to photo album رو بزنید تا add بشه از قسمت پایین ترش هم میتونین نوع style رو مشخص کنین مثلا اگه یه آلبوم شیک و ساده میخوای بذار رو showcase_box . در آخر هم save کنید، بعد برین تو قسمت مدیریت ماژولها و ماژول widgetkit رو پیدا کنین و حالت منتشر شده رو بهش اختصاص بدین بهمراه تنظیمات دیگه مثل موقعیت ماژول و تخصیص منو به صفحات و همچنین از منوی سمت چپ تو قسمت گزینه های اصلی widget رو بر روی آلبومی که ایجاد کردین قرار بدین، این کامپوننت هم تجاری هستش فکر کنم! در مورد درخواست دوم هم من اطلاعی ندارم

ممنونم از شما، برای مورد دومی که گفتم کسی چیزی واسه جوملا 1.7.5 سراغ نداره؟

اگر می خواهید ساده نمایش دهید نیازی به ویجت کیت نیست

شما پلاگین module any where را نصب کن و فعال اش کن بعد هم به راحتی برای این کار استفاده ش کن

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری