mhda74

مشکل عجیب با sh404sef !

5 پست در این موضوع

من این قالب رو نصب کردم !

قالب هیچ مشکلی نداره تا وقتی که با افزونه sh404sef ، sef فعال میکنم قالب بهم میریزه !!

مشکل چیه ؟!

مشکل دقیقا از قالب هست چون وقتی هر قالب دیگه ای رو میزارم این مشکل پیش نمیاد !!

دقیقا هم وقتی sef رو فعال میکنم این اتفاق میفته

ربطی به پلاگین ها و... نداره

ممنون میشم کمک کنید

:5:

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

دوست عزیز واقعا شما صبر نمی کنید شما امروز ساعت 1 تاپیک رو ایجاد کردین بعد از 5 ساعت که وقت زیادی هم نیست اسپم زدین آقایون کمک ؟

برای اینه که به احتمال زیاد کامپوننت sh404sef یه قسمت برای gzip قالب داره gzip قالب تاثیر زیادی توی سئو داره و این کامپوننت هم اعمال می کنه در بعضی مورد ها gzip قالب رو خراب می کنه که اینم به همون دلیل هست یا باید بگردین تو sh404sef گزینه gzip رو پیدا کنین و سپس غیر فعال کنید یا اینکه از قالب دیگه ای استفاده کنید من از sh404sef استفاده نمی کنم وگرنه دقیق می گفتم از کدوم قسمت این مورد غیر فعال میشه

و درضمن لطفا از ارسال اسپم خودداری کنید

دوست عزیز واقعا شما صبر نمی کنید شما امروز ساعت 1 تاپیک رو ایجاد کردین بعد از 5 ساعت که وقت زیادی هم نیست اسپم زدین آقایون کمک ؟

برای اینه که به احتمال زیاد کامپوننت sh404sef یه قسمت برای gzip قالب داره gzip قالب تاثیر زیادی توی سئو داره و این کامپوننت هم اعمال می کنه در بعضی مورد ها gzip قالب رو خراب می کنه که اینم به همون دلیل هست یا باید بگردین تو sh404sef گزینه gzip رو پیدا کنین و سپس غیر فعال کنید یا اینکه از قالب دیگه ای استفاده کنید من از sh404sef استفاده نمی کنم وگرنه دقیق می گفتم از کدوم قسمت این مورد غیر فعال میشه

و درضمن لطفا از ارسال اسپم خودداری کنید

ممنون از پاسختون !

ولی اگه دقت کنید دیشب سایت 12:43 دقیقه تاپیک رو ارسال کردم

:128fs318181:

ممنون از پاسختون !

ولی اگه دقت کنید دیشب سایت 12:43 دقیقه تاپیک رو ارسال کردم

:128fs318181:

من به am دقت نکردم درست ولی صبر کنین بهتره در هر حالت .

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری