a9876543210ag

کدهای اصلی برای ساخت قالب در جوملا 2.5

8 پست در این موضوع

سلام،

میشه کدهای اصلی ساخت قالب جوملا 2.5 رو بدین بهم ؟ در جوملا جهانی یک لینک هست که پارامترهای جوملا 1.5 را کامل زده ولی برای 2.5 پیدا نکردم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوست عزیز اگه کد های اصلی 1.5 رو بلدین

سرچ بزنین تو نت تبدیل 1.5 به 2.5 به خواستتون می رسین

کدهارو بلدم داخل 1.5 اما داخل 2.5 کلا گیجم کرد

الان به این صورته قالب ( عکسش ) اونی که قزمره داخل 2.5 هست.

با سلام...

من متوجه منظورتون نشدم برادرجان...!!:dadad4:

سلام.

عکس سمت چپ را داخل جوملا 1.5 تنظیم کردم. همون قالب را برای جوملا 2.5 تبدیل کردم که میبینید عکس سمت راست کامل قرمز شده!

فولدر html/com_content هم داخل قالب هم قرار دادم برای جوملا 1.5 اما برای جوملا 2.5 فایل com_content را ندارم

خب دوست عزیز فایل com_content رو از داخل هسته جوملا 2.5 می تونین کپی کنین تو قالب

مرسی کپی کردم فقط یک مشکل دارم.

جوملا 2.5.6 را از جوملا ایران دانلود کردم. قسمت مدیریت مطالب و تنظیماتش رفتم، چندتا تیک را زدم اما کار نمیده:

نمایش آیکون ها ( Pdf , mail , print ) ، نمایش ادامه مطلب و لینک دار کردن تایتل هر مطلب

از قسمت ارسال مطلب هم هرچی ارسال میکنم را تیک اون گزینه ها بالا را بله میکنم. اما فعال نمیشن!

کش جوملا هم پاک کردم ( روی لوکال هستم ). مشکلش از چی هست ؟ از همین com_content هست ؟ ( از هسته کپی کردم )

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری