payam_noori2002

حذف پلاگین و ماژول

10 پست در این موضوع

ویرایشگر jce رو نصب کردم.حالا بالای صفحه نوشتن بیش از 100خط ارور

ERROR_XML_LOAD

C:\xampp\htdocs\yaresan2\language\fa-IR\fa-IR.com_jce.xml

XML: expected '>'

ERROR_XML_LOAD

C:\xampp\htdocs\yaresan2\language\fa-IR\fa-IR.com_jce.xml

ERROR_XML_LOAD

...

میده میده که پشت زمینه ش قرمزه.حالا میخوام به خاط این مشکل حذفش کنم اما گزینه حذف نداره.چطور میشه حذفش کرد؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

برید قسمت همون نصب اونجا گزینه مدیریت رو بزنید و اون رو در لیست پلاگینها یا ماژولها پیدا کنین و حذفش کنین...

این اروری هم که میده مربوط به فایل زبان هستش اگه میخواین اینجا بذارین تا بررسی بشه....

ویرایش شده در توسط saber

شما فایل این ویرایشگر و بذارید بررسی بشه مشکل از فایل زبان توی xml هستش....

نمایش خطا رو از تنظیمات کلی احتمالا روی حداکثر هستش بیارید پایین ببینید حل میشه

توی این تاپیک هم سری بزنید

http://joomlaforum.ir/showthread.php/2696-%D8%A7%D8%B4%DA%A9%D8%A7%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%D9%88%D9%86%D9%86%D8%AA-%D9%88%DB%8C%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B4%DA%AF%D8%B1-jce

=9a16309d02a8062945a0fb98a673cb0b"]http://www.joomlacontenteditor.net/downloads/editor/joomla-25?task=callelement&format=raw&item_id=906&element=f85c494b-2b32-4109-b8c1-083cca2b7db6&method=download&args[0]=9a16309d02a8062945a0fb98a673cb0b

در ضمن فارسی سازش هم نصب نمیشه همین ارور رو میده

لینک فارسی ساز:

http://www.joomlacontenteditor.net/downloads/languages?task=callelement&format=raw&item_id=861&element=f85c494b-2b32-4109-b8c1-083cca2b7db6&method=download&args[0]=3aa283c7ff134d8a2f20c6fc776cdd94

یه چیز دیگه هم باید بگم اونم اینه که اول یک نسخه از این ویراشگر رو از یه سایت ایرانی فارسی گرفتم اما کار نکرد ولی نصب شد بعد رفتم از سایت اصلی خودش گرفتم که این مشکلو داره لینک ها رو بالا گذاشتم.

در ضمن اونجا هم که فرمودین نشد که حذف بشه

این کامپوننت هستش من نصب کردم بدون خطا نصب شد لینک فارسی ساز رو هم درست نذاشتین

شما همون از قسمت تنظیمات کلی برید نمایش خطا رو بذارید روی مثلا هیچ یا ساده...

حدس میزدم به خاط اون اولی بود که کار نکرد

=3aa283c7ff134d8a2f20c6fc776cdd94"]http://www.joomlacontenteditor.net/downloads/languages?task=callelement&format=raw&item_id=861&element=f85c494b-2b32-4109-b8c1-083cca2b7db6&method=download&args[0]=3aa283c7ff134d8a2f20c6fc776cdd94

با اون نمایش خطا که فرمودین درست نشد. چیکار کنم ؟حذف هم نمیشه

برای جذف کردنش برید به مدیریت افزونه ها همون قسمت که نصب میکنید اونجا گزینه مدیریت رو بزنید

و کامپوننت و پلاگینهای مربوطه رو حذف کنید...

ولی برای من این لینکی که گذاشتین بدون مشکل نصب شد....

واسه منم کامل و درست نصب شد اما فکر کنم این ارور ها به خاطر اون اولینی بود که مشکل داشت. اخه دیه اصلا وارد قسمت مدیرت افزونه ها نمیشه میره یه صفه کاملا خالی و سفید رو نشون میده

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری