myname

اضافه كردن و تغيير مطالب

9 پست در این موضوع

باسلام

من وبسايتم رو روي لوكال داشتم و حالا بارگزاريش كردم.

ميخوام مطالبم رو تغيير بدم و يا مطلب اضافه كنم. ميشه بگيد چطور بايد اين كار رو انجام بدم؟

اميدوارم به سوالات مبتديها هم پاسخ داده بشه

متشكرم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام و احترام

دوست عزیز به جوملای ایران خوش آمدید.شما پس از ورود به مدیریت جوملا از قسمت محتوا بر روی بر روی مدیریت مطلب کلیک نمایید سپس از دکمه های بالا گزینه جدید را زده بدین ترتیب شما صفحه ایجاد مطلب بازکردید باید در قسمت نام "نام مطلب"در قسمت نام مستعار"خالی بگذارید(اگر از تنظیمات کلی سایت یونیکد فعال کرده باشید)یا معادل نام را بصورت لاتین بنویسید.از فیلد مجموعه ها "مجموعه مورد نظر را انتخاب کنید.از قسمت دسترسی میتونید تعیین نمایید که این مطلب برای چه گروه کاربری باشه مثلا مهمان یا ثبت نام کرده .در قسمت اخر متن رو تایپ کرده و از بالا بر روی ایکن ذخیر کلیک کرده تا این مطلب سیو شود.

اینم تصویر برای درک هر چه بهتر

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13431920351.jpg

----------------------------------------------------------------------------------------------------

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13431920352.jpg

----------------------------------------------------------------------------------------------------

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13431920353.jpg

ارادتمند

ویرایش شده در توسط mahdi711
افزودن تصویر

واقعا نميدونم چطور ازتون تشكر كنم دوست عزيز. حقيقتا من روي لوكال كار كردم و در واقع با مديريت محتوا كار كردم. سوال من اينه كه حالا كه سايتم رو بارگزاري كردم. و ميخوام مطالب سايت رو تغيير بدم و يا مطلب جديد اضافه كنم. اين كار رو چطور و با طي چه مراحلي انجام بدم؟ بايد روي لوكال تغييرات رو اعمال كنم و سپس فايلها و پوشه هاي سايت پيشين رو از هاستم پاك كنم و پوشه ها و فايلهاي سايت تغيير يافته رو اپلود كنم؟ ايا ديتا بيس هم پاك كنم و ديتابيس سايت تغيير يافته رو ايمپورت كنم؟ توضيح:منظورم از سايت سابق ،سايتيه كه مطالبش ناقصه و منظورم از سايت تغيير يافته ،همون سايت سابقه منتهي مطالبش رو تغيير دادم. صرفا مطالب رو.

باز هم صميمانه ازتون تشكر ميكنم كه در حد من مبتدي توضيح ميديد. بي نهايت سپاسگزام

دوست عزیز شما میخواین مطلب سایتتو از یک سایت به سایت دیگری انتقال بدین ؟

عذر ميخوام كه انقد نامفهوم مطرح ميكنم سوالم رو. ببينيد من يه وبسايت دارم. يه وبسايت كامل. يني من مجموعه و دسته بندي و منوها و اين كارا رو انجام دادم.و درست و بي نقص انجام دادم. منتهي متن مطالب رو خيلي بي معني نوشتم. مثلا براي مطلب معرفي شركت نوشتم : ببببببببببببببببببببببببببببببببببب............!!!

حالا ميخوام بدونم متن مطالب و همچنين عكسهارو چطور ميتونم تغيير بدم؟

كلا ميگم براي اپديت سايتي كه رو لوكال كار شده و اپلود شده، چكار بايد كرد؟

ممنونم ازتون

دوست عزیز شما باید تو مدیریت برین تو تب محتوا بعد مدیریت مطلب اون بعد اونجا لیست مطالبتون هست مثل یکی رو نوشتین "ییییییییی"

یه کلیک میکنین روش یه صفحه باز میشه که میتونین مطالب و حتی عنوان رو ویرایش کنید نام قبلی رو حذف و نام جدید رو تایپ میکنید منظورم ا نام همون عنوان مطلب هست بعد پایین تو اون ویرایشگر متن اصلی مطلب رو حذف و متن جدید میریزید و در اخر ذخیر رو میزنید میبینید که عنوان و متن اصلی هم تغییر کرده

همین

:a2d3:

وقتی سایتتون رو آپلود کردید و دیگه رفته روی هاست بهتره روی هاست بقیه کارهاتون رو انجام بدید مثل همون تغییرات جزئی که میفرمائید

برای تغییرات روی هاست دقیقا مشابه لوکال باید کار کنید فرقی نمیکنه

برای ورود به بخش مدیریتتون همانند لینک زیر وارد میشید:

http://mydomain.com/administrator

بي نهايت از شما عزيزان كه مارو راهنمايي ميكنيد سپاسگذارم. حالا متوجه شدم.:128fs318181:

در پناه حق

دوست عزیز خوشحال شدم که مشکلتون حل شد

لطفا از این پس برای تشکر از کلید تشکر استفاده کنید

با سپاس:ds6a5d:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری