napster

مشکل با alpha user point

12 پست در این موضوع

سلام به همه دوستان.

من تو استفاده از آلفا یوزر پوینت دچار مشکل شدم و اگه کسی میتونه کمکم کنه.

مورد اول اینکه وقتی از قسمت منو گزینه ای رو میذارم برای نشون دادن پروفایل کاربری اطلاعات قاطی میشه و تو یه قسمتش هم ارور زیر رو میده :

Warning: require_once(/home/volghor7/public_html/gmcfe.com/joomla/components/com_uddeim/uddeim.api.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/volghor7/public_html/gmcfe.com/joomla/components/com_alphauserpoints/views/account/tmpl/default.php on line 118

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/volghor7/public_html/gmcfe.com/joomla/components/com_uddeim/uddeim.api.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/volghor7/public_html/gmcfe.com/joomla/components/com_alphauserpoints/views/account/tmpl/default.php on line 118

البته تو لوکال که همچین کاری کردم مشکلی نداشت.ولی تو سایت به ایراد بر میخوره.

مورد دوم هم اینکه من میخوام کاربرانم بتونن از طریق زرین پال حسابشونو شارژ کنن یا به عبارتی امتیاز بخرن.خب تمام کامپوننت ها و ماژول ها رو نصب کردم و مشخص کردم که هر امتیاز 1 تومان باشه و شماره حساب زرین پال رو هم دادم و صفحه برگشت رو هم زدم http://gmcfe.com/joomla/ و وقتی اقدام به خرید امتیاز میکنم تا مرحله پرداخت همه چیز به خوبی انجام میشه و پول به حسابم ریخته میشه ولی وقتی کلید برگشت به سایت پذیرنده رو میزنم ارور 404 میده و مینویسه :

Not Found

The requested URL /joomla/&developer=09357357257-h-hashemi&rand=52656894 was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

و هیچ امتیازی هم به کاربر اضافه نمیشه.

ممنون میشم کمکم کنید.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

هر دو مشکل شما بدلیل ناقص بودن افزونه هاست

مشکل اول بدلیل ناقص نصب شدن افزونه aup هستش

مشکل دوم هم به دلیل ناقص بودن افزونه پرداختی هست که استفاده میکنید

سلام به همه دوستان.

من تو استفاده از آلفا یوزر پوینت دچار مشکل شدم و اگه کسی میتونه کمکم کنه.

مورد اول اینکه وقتی از قسمت منو گزینه ای رو میذارم برای نشون دادن پروفایل کاربری اطلاعات قاطی میشه و تو یه قسمتش هم ارور زیر رو میده :

Warning: require_once(/home/volghor7/public_html/gmcfe.com/joomla/components/com_uddeim/uddeim.api.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/volghor7/public_html/gmcfe.com/joomla/components/com_alphauserpoints/views/account/tmpl/default.php on line 118

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/volghor7/public_html/gmcfe.com/joomla/components/com_uddeim/uddeim.api.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/volghor7/public_html/gmcfe.com/joomla/components/com_alphauserpoints/views/account/tmpl/default.php on line 118

البته تو لوکال که همچین کاری کردم مشکلی نداشت.ولی تو سایت به ایراد بر میخوره.

مورد دوم هم اینکه من میخوام کاربرانم بتونن از طریق زرین پال حسابشونو شارژ کنن یا به عبارتی امتیاز بخرن.خب تمام کامپوننت ها و ماژول ها رو نصب کردم و مشخص کردم که هر امتیاز 1 تومان باشه و شماره حساب زرین پال رو هم دادم و صفحه برگشت رو هم زدم http://gmcfe.com/joomla/ و وقتی اقدام به خرید امتیاز میکنم تا مرحله پرداخت همه چیز به خوبی انجام میشه و پول به حسابم ریخته میشه ولی وقتی کلید برگشت به سایت پذیرنده رو میزنم ارور 404 میده و مینویسه :

Not Found

The requested URL /joomla/&developer=09357357257-h-hashemi&rand=52656894 was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

و هیچ امتیازی هم به کاربر اضافه نمیشه.

ممنون میشم کمکم کنید.

میشه بگید چطور alphauserpoint رو به زرین پال متصل کردید ؟

---------------------------

در سایت شما، افزونه uddeim که برای پیام بین کاربران سایت هست نصب هست ؟

alphauserpoint رو از چه سایتی دانلود کردید ؟ چه ورژنی ؟

ورژن جوملای شما ؟

uddeim نصب نیست.

برنامه رو از همین سایت دانلود کردم به همراه تمام ماژول هاش و کمپوننت ها.یه کامپوننت بود که توش مشخص کردم هر امتیاز چندتومن باشه و شماره حساب زرین پال و صفحه بازگشت رو توش وارد کردم.بعد هم ماژول افزایش اعتبار آلفا یوزر پوینت جومینا رو نصب کردم.

بعضی وقتا هم این ارور رو میده :

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/volghor7/public_html/gmcfe.com/joomla/plugins/system/jhackguard/jhackguard.php:33)

هر دو مشکل شما بدلیل ناقص بودن افزونه هاست

مشکل اول بدلیل ناقص نصب شدن افزونه aup هستش

مشکل دوم هم به دلیل ناقص بودن افزونه پرداختی هست که استفاده میکنید

جناب طالبی، شما alphauserpoint رو ویرایش کردید و درونش زرین پال قرار دادید ؟ لطفا لینک تایپک که این رو انتشار دادید میدید ؟

uddeim نصب نیست.

برنامه رو از همین سایت دانلود کردم به همراه تمام ماژول هاش و کمپوننت ها.یه کامپوننت بود که توش مشخص کردم هر امتیاز چندتومن باشه و شماره حساب زرین پال و صفحه بازگشت رو توش وارد کردم.بعد هم ماژول افزایش اعتبار آلفا یوزر پوینت جومینا رو نصب کردم.

بعضی وقتا هم این ارور رو میده :

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/volghor7/public_html/gmcfe.com/joomla/plugins/system/jhackguard/jhackguard.php:33)

من اصولا افزونه های بانکی جومینا رو قبول ندارم ، شاید اشتباه کنم و کارش درست باشه ولی من چندبار امتحان کردم، زیاد دلچسب نبود . به شما هم توصیه نمیکنم .

در تنظیمات افزونه شما ، احتمالا چیزی رو روی استفاده از uddeim گذاشتید که چون اون نصب نیست، ایراد میگیره ، اون گزینه رو تغییر بدید .

بهتره ورژن اصلی این افزونه رو از سایت اصلی دریافت کنید و فقط فایل های فارسی این افزونه رو از افزونه ای که از اینجا دانلود کردید بردارید، چون افزونه ها ممکن هست بروز شده باشند .

دانلود از سایت اصلی : http://www.alphaplug.com/index.php/downloads.html?func=select&id=5

ممنون از راهنماییتون.

تست میکنم ببینم درست میشه یا نه.

یه سوال بی ربط به این موضوع.

من تو سایتم افزونه چت رو گذاشتم ولی این ارور رو میده :

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/volghor7/public_html/gmcfe.com/joomla/plugins/system/jhackguard/jhackguard.php:33) in /home/volghor7/public_html/gmcfe.com/joomla/components/com_kide/direct/user_config.php on line 19

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/volghor7/public_html/gmcfe.com/joomla/plugins/system/jhackguard/jhackguard.php:33) in /home/volghor7/public_html/gmcfe.com/joomla/components/com_kide/direct/user_config.php on line 53

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/volghor7/public_html/gmcfe.com/joomla/plugins/system/jhackguard/jhackguard.php:33) in /home/volghor7/public_html/gmcfe.com/joomla/components/com_kide/direct/user_config.php on line 53

این یعنی چی؟

افزونه های چت زیادی هست، این خطا چه وقتی اتفاق میفته ؟ زمانی که نصب می کنید ؟ یا وقتی با سایت می روید ؟

وقتی میرم توی سایت.

روی لوکال درست کار میکنه.ولی وقتی توی سایت میذارم اینجوری میشه.

اين ارور چيه ؟ وقتي با نام كاربري لوگين ميكنم سايت به هم ميريزه و بالاي سايت اين پيام رو ميده

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/volghor7/public_html/gmcfe.com/plugins/system/jhackguard/jhackguard.php:33) in /home/volghor7/public_html/gmcfe.com/plugins/system/alphauserpoints/alphauserpoints.php on line 60

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری