Mohammad973

مشکل در به کارگیری فونت فیس

5 پست در این موضوع

سلام دوستان . از قالب امیر کبیر استفاده میکنم . از دستور فونت فیس استفاده کردم . ولی اصلا تغییری مشاهده نکردم توی سایت ! راهی که انجام دادم رو میگم ، اگر امکانش هستید راهنمایی کنید ::

در ابتدای فایل template.php کد زیر رو قرار دادم ::

کد:

@font-face {
 font-family: 'BYekan';
 src: url('fonts/BYekan.eot?#') format('eot'),  /* IE6–8 */
      url('fonts/BYekan.woff') format('woff'),  /* FF3.6+, IE9, Chrome6+, Saf5.1+*/
      url('fonts/BYekan.ttf') format('truetype');  /* Saf3—5, Chrome4+, FF3.5, Opera 10+ */
}

.BYekan {
   font-family: 'BYekan' , Arial, Helvetica, sans-serif;
}

در پوشه ی CSS از این قالب ، پوشه ای به نام font محتوی سه فونت بالا رو ایجاد کردم . تموم این کارها رو روی فایل template_rtl.php هم انجام دادم . تموم 15 تا stylef# هایی که در ادامه اومده رو هم با نام BYekan شروع کردم ! ولی باز نتیجه ای نگرفتم !

میشه راهنماییم کنید ! (البته قبلا مطالب مشابه توی انجمن رو خوندم ولی به نتیجه نرسیدم)

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام و عرض تبریک به جهت پیوستن به گروه جوملافروم.

دوست عزیز پیشنهاد میکنم که روش فونت فیس رو کنار بگذارید و از روش استفاده از Cufon بهره ببرید. چون خیلی کاربردیتر و بی دردسرتر و راحتتره .

برای مطالعه راهنمای کامل این آموزش ، به لینک زیر مراجعه کنید.

(ویژه ) آموزش استفاده از cufon در وبسایت های فارسی جوملایی

موفق و سربلند و پایدار باشید

یا حق

ضمن تشکر از جناب مردانه زاده و پیشنهاد روش ایشون:a2d3:، اما برای پاسخ به سوالتون عرض کنم که طبق گفته خودتون به پوشه ای ساختین با اسم font ولی توی کدی که ارائه کردین اسم پوشه fonts هستش، این اولین نکته و اینکه حتما این کد رو بالاتر از همه کدهای CSS قرار بدید.

اگر هم نیازی هست بدین درستش کنم.

با تشکر

بیشتر مشکلات کاربران در font-face آدرس دهی صحیح فونت هست یعنی آدرس فونت رو اشتباه میدن سعی کنید آدرس فونت رو به طور دقیق بهش بدین اگر هم شد آدرس کامل بدین تا راحتتر شین منظروم این هست

http://yoursite.com/byekan.ttf

با سلام و عرض تبریک به جهت پیوستن به گروه جوملافروم.

دوست عزیز پیشنهاد میکنم که روش فونت فیس رو کنار بگذارید و از روش استفاده از Cufon بهره ببرید. چون خیلی کاربردیتر و بی دردسرتر و راحتتره .

برای مطالعه راهنمای کامل این آموزش ، به لینک زیر مراجعه کنید.

(ویژه ) آموزش استفاده از cufon در وبسایت های فارسی جوملایی

موفق و سربلند و پایدار باشید

یا حق

ممنون آقای مردانه زاده ؛

راستش خیلی دیگه گیج شدم و خسته !!! میشه بگید برای قالب Yougrids (امیرکبیر) چطور از Cufon (یا همونBifon) استفاده کنم ؟؟؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری