safiraneaftab

مشکلات اساسی در آپدیت

6 پست در این موضوع

سلام و درود

زمانی که من می خوام آپدیت خودکار کنم در یک از سایتهام وقی اجرا می کنم انجام نمیشه و در یکی دیگه ، چنین پیامی رو دریافت می کنم :

The PHP allow_url_fopen setting is disabled. This setting must be enabled for the updater to work.

در یک سایت انگلیسی نوشته بود که برای رفع مشکل این کار رو بکنید:

Issue: You try to update your Joomla site but receive an error that "The PHP allow_url_fopen setting is disabled. This setting must be enabled for the updater to work".

Cause: The default setting is allow_url_fopen=off on all our servers for security purposes.

Workaround:

Install the upgrade package like you would any other extension: How do I install an extension in Joomla?

Create a php.ini file that contains the allow_url_fopen = 1 and place it in the root of your site AND in the administrator folder. Remove or rename the files after you are finished.

این کار رو هم انجام دادم ولی همچنان همونطوره! چرا ؟

.....................

سوال بعدی اینه که چطوری می تونم آپدیت دستی انجام بدم ، لطفا کامل توضیح بدید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

allow_url_fopen رو یه تیکت بزنید که هاست براتون فعال کنه

ورژن جوملا رو میخواین آپ دیت کنین؟ یا کامپوننت؟

برای جوملا کافیه بسته های آپگرید به نسخه های بالاتر رو از سایت رسمی ش دانلود کنین. بعد کافیه بسته رو داخل روت سایتتون اکسترکت کنید (البته قانون اول بکاپ دوم هر کار دیگه ای فراموش نشه!) تا فایل های جدید جایگزین بشن.

در مورد به روزرسانی دستی کامپوننت ها، هر کامپوننتی روش خودش داره که با جستجو تو سایت های سازنده شون میتونید راهنمایی خوبی بگیرید

نه منظورم آپگرید خود جوملاست

اینکه نوشتین "کافیه بسته رو داخل روت سایتتون اکسترکت کنید " یعنی فقط بسته آپدیت رو روی فایلهای قبلی replace / owerite کنم ؟ همین ؟

سلام و درود

زمانی که من می خوام آپدیت خودکار کنم در یک از سایتهام وقی اجرا می کنم انجام نمیشه و در یکی دیگه ، چنین پیامی رو دریافت می کنم :

The PHP allow_url_fopen setting is disabled. This setting must be enabled for the updater to work.

همونطور که خانم ملکی فرمودن باید درخواست رو به هاستینگ بگید تا حل کنن (سرور شما از این قابلیت پشتیبانی نمیکنه)

سوال بعدی اینه که چطوری می تونم آپدیت دستی انجام بدم ، لطفا کامل توضیح بدید

در صورتی که مشکلتون حل بشه، از جوملا انجام پذیر هستش و گرنه که روش های گفته شده رو انجام بدید (بله، فایل رو اکسترکت و overwrite بفرمایید)

ارسال شده در (ویرایش شده)

واسه آپگرید 1.7 به 2.5 هم باید پکیج 2.5 رو جایگزین کنم ؟

ویرایش شده در توسط safiraneaftab

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری