m.naderi

عدم نمایش تصاویری که در نام اونها کاراکتر فاصله وجود دارد

5 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان.

من با یه مشکل عجیب و غریب برخوردم که دیگه داره مغزمو منهدم میکنه.

هر عکسی که تو سایتم دارم و توی اسم اون عکس فاصله(space)وجود داشته باشه تو افزونه هایی مثل bt content slider یا افزونه globalnews این عکسها نمایش داده نمیشن.

مثلا اگه اسم عکسم taj 01.jpg باشه توی مطالب نشون داده میشه ولی توی هیچ افزونه ای نشون داده نمیشه و باید اسمش اینجوری باشه taj_01.jpg.

البته الان دیگه واسه تغییر نام عکسا دیره چون من 1300 تا مطلب دارم که تو هر کدومش 3 تا عکس هست و اگه اسم عکسارو عوض کنم تا ابد باید پست ادیت کنم.

از دوستان میخوام هر کس میتونه منو راهنمایی کنه که چیکار کنم با این مشکل ؟چون سایتم فوق العاده لنگ مونده با این مساله.

ممنون از شما

ویرایش شده در توسط Mohammad Yousefi
ویرایش عنوان

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام وقت بخیر

دوست عزیز لطفا در انتخاب عنوان تاپیک ها دقت کنید و از عنوان های مناسب استفاده فرمایید

صبور باشید به زودی دوستان پاسختون رو خواهند داد

سلام دوستان.

من با یه مشکل عجیب و غریب برخوردم که دیگه داره مغزمو منهدم میکنه.

هر عکسی که تو سایتم دارم و توی اسم اون عکس فاصله(space)وجود داشته باشه تو افزونه هایی مثل bt content slider یا افزونه globalnews این عکسها نمایش داده نمیشن.

مثلا اگه اسم عکسم taj 01.jpg باشه توی مطالب نشون داده میشه ولی توی هیچ افزونه ای نشون داده نمیشه و باید اسمش اینجوری باشه taj_01.jpg.

البته الان دیگه واسه تغییر نام عکسا دیره چون من 1300 تا مطلب دارم که تو هر کدومش 3 تا عکس هست و اگه اسم عکسارو عوض کنم تا ابد باید پست ادیت کنم.

از دوستان میخوام هر کس میتونه منو راهنمایی کنه که چیکار کنم با این مشکل ؟چون سایتم فوق العاده لنگ مونده با این مساله.

ممنون از شما

مشکل از ماژول هست که تعریف کرده با فرمت خاصی باشه ... فکر کنم باید تنظیماتی داشته باشه برای این موضوع .. اگر نداره ، یک لینکی که مشکل داره و نشون نمیده قرار بده ...

و بعد ماژولش هم پیوست کن تا چک کنم ماژول رو و قرار بدم .

ممنون از شما جناب حبیب خدا.

این لینک صفحه ایه که ماژول توش نصبه:

http://honardownload.com/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86.html

اینم دوتا ماژولی که هر دوتاشون همین مشکل اسم عکسو دارن:

[ATTACH]2139[/ATTACH]

[ATTACH]2140[/ATTACH]

ممنون از راهنمایی شما.

ارسال شده در (ویرایش شده)

آقا من همین ماژولو تو یه سایت دیگه تست زدم با اسم عکسا مشکل نداره.فک میکنم ایراد از جوملام باشه.

از اونجا میگم شاید جوملام ایراد داشته باشه چون بنرهای swf رو هم نمیشناسه توی میدیت رسانه.

چاره چیه؟من 1300 تا مطلب دارم که اصلاً راه نداره جوملامو از اول نصب کنم.

کجاشو باید چک کنم؟

ویرایش شده در توسط m.naderi

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری