hojats1000

ماژول ساخت آلبومی از آهنگ در یک صفحه

7 پست در این موضوع

سلام

من میخوام یه بخش در وبسایتم ایجاد کنم که آلبوم های مختلف از چند خواننده رو بزارم و قابلیت پخش داشته باشن و بازدیدکننده به اختیار هر آهنگی رو دوست داره اجرا کنه

خیلی گشتم و سوال خیلی ها بود ، فکر کنم سوال من جامع همه سوال ها در مورد آهنگ باشه

ماژو هست یا نه ؟

اگر هم نیست راهی دیگه ای وجود داره؟

بای

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

با ویجت کیت به راحتی و با استفاده از html 5 می تونید انجام بدین

خیلی خیلی ممنون حمید جان

نصب کردم و جالب بود

حالا یه سوال

اگه بخوام یه آهنگ رو بدون اینکه چیزی ازش دیده بشه (مثلا مکان ماژولش) در صفحه اول سایت به صورت خودکار پخش کنم و چیکار کنم؟

با تشکر

دوست عزیز شما میتونی واسه پخش شدن اتوماتیک موزیک روی سایتت از ماژول simple-mp3-player که محبوبیت زیادی داره استفاده کنی.

کار کردن باهاش راحته.

دمو

لینک دانلود از جوملا جهانی

راستی یه مساله خیلی مهم،یادت باشه که اینجور ماژول ها رو فقط توی صفحه اصلی استفاده کن چون کاربر با ورود به هر صفحه مجبوره اهنگ رو از اول بشنوه و کلافه میشه پس سعی کن فقط توی یک صفحه ازش استفاده کنی و آهنگهاتو تا حد امکان حجمشو بیار پایین تا سرعت لود صفحتو پایین نیاره.

یا علی

سلام

من ویجت کیت رو رو جملا 2.5 نصب کردم چطوری میتونم فیلم یا موزیک رو تو سایت فعال کنم، کدهاشو تو راهنمای سایت خودش دیدم اما این کد رو کجا بای وارد کنم، من تو Module Custom HTML وارد کردم اما کار نکرد.

لطفا راهنماییم کنید

ویرایش شده در توسط nama09

سلام

من ویجت کیت رو رو جملا 2.5 نصب کردم چطوری میتونم فیلم یا موزیک رو تو سایت فعال کنم، کدهاشو تو راهنمای سایت خودش دیدم اما این کد رو کجا بای وارد کنم، من تو Module Custom HTML وارد کردم اما کار نکرد.

لطفا راهنماییم کنید

درست انجام دادید ممکنه مسیر فایل خودتون رو درست تعریف نکرده باشید

من داخل فولدر ایمیج خود جوملا قرار دادم فیلم و موزیک رو و ادرس رو بصورت images/01.mp4 برای فیلم دادم اگر اشتباه هست راهنماییم کنید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری