delshad1522

درخواست منویی شبیه منوی سایت همراه اول

9 پست در این موضوع

باسلام . من دنبال یه منویی هستم برا جوملا 2.5 که بصورت عمودی و درختی باشه مثل این صفحه ( http://mci.ir/web/guest/postpaid-sim-guide ) منوی سمت راست سایت همراه اول ..... یعنی اگه از منوی افقی هم ( منوی بالا) هم مطلبی رو انتخاب کنن تو

صفحه جدید خودش اتوماتیک زیر منوهاش بصورت درختی بیاد .

مرسی از لطف شما عزیزان

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

دوست عزیز منو ها داخل کد نویسی قالب طراحی شده وافزونه نیست

اگه بخواهین می تونم براتون طراحی کنم

ارسال شده در (ویرایش شده)

نیاز به هیچ کد نویسی اضافه ای نیست.

1- یه منو بسازید برای تاپ منوی سایت. که ماژولش در موقعیت افقی مناسب در بالای سایت فعال میشه.

2- به ازای هر گزینه از منوی بالا (که خودش مثلا 10 تا زیر منو داره) ، خوب دقت کنید اینجا رو: به ازای هر گزینه، یک عدد منو + یک عدد ماژول منو میسازید.

مثال: منوی بالا شامل: سرویس ها (زیرمنوی 1، زیرمنوی 2)، خدمات(زیرمنوی 3، زیرمنوی 4)

منوی سمت راست شماره یک: سرویس ها (که داخل منوی سرویس ها، میرید و زیرمنوها رو میسازید)

منوی سمت راست شماره دو: خدمات (که داخلش زیرمنوی خدمات رو میسازید بصورت منو)

حالا، کار اصلی اینجاست:

شما یه ماژول تاپ منو دارید و یه ماژول منو رو در ستون سمت راست قالبتون لود می کنید. ماژول سمت راست شماره یک رو نمایشش رو میذارید روی موقعیت راست و از تخصیص منو گزینه ی سرویس ها رو انتخاب میکنید که فقط تو صفحه ی سرویس ها لود بشه.

حالا معلومه که شما از منوی بالا رو سرویسها کلیک کنید تو ماژول منوی سمت راست تمام زیر منوهاشو بصورت منو نشون میده دیگه!

کافیه توی قالبتون، استایل ماژول منوی سمت راست رو درست تعریف کنید. استایل دهی ش هم کاری نداره.

برای لینک های فعال یه رنگ تعریف کنید.

برای لیست ها هم مشخصاتی مثل بالت، بک گراند یا رنگ ، فاصله از راست و .... تعریف کنید.

با کمی آزمون خطا زود به نتیجه میرسید

ویرایش شده در توسط Mahboobe.Maleki

خانوم ملکی شادی قالبشون در منو سمت راست برای زیر منو کدی تعریف نشده باشه یا برای منو الا آبشاری نشد هباشه برای همین باید کد ها قرار داده بشه

البته یاد اور بشم که منظورم از پست اول اینه که از افزونه استفاده نشده و مربوط به کد نویسی قالب است

آخه اسم کد نویسی که میاد همه فرار میکنن! قصدم جسارت به شما نبود دوست عزیز.

بهرحال کسی که اسم طراح وب رو یدک میکشه، باید به css که دیگه مسلط باشه. من فکر میکنم با معرفی قدرت جوملا، و هدایت کاربران به سمتی که خودشون هم تلاشی بکنن، هم باعث علاقمندی شون به کار میشه هم باعث میشه که چیزای جدید یاد بگیرن.

بسیار ممنون از هر دو استاد عزیز که زحمت کشیدن بنده رو راهنمایی کردن . من روش شما رو تست میکنم .

لازمه عرض کنم من از قالب شرکت rockettheme استفاده میکنم . که اونم منوی بالایی خودشو با قالب داره . وقتی هم خودم ماژول منو درست میکنم چون زیر منوهایی زیادی داره خیلی در هم میشه . ولی بصورت منوی هایی که با آرتیستر درست میشن باشه مشکل حل میشه .!!!!

اگه امکانش است یه دمو از وبسایت خودتون قرار بدین تا بهتر راهنمایی کنم

هر چی هم که تعداد ساب منوها زیاد باشه، اگه شما استایل درستی برای نمایش داشته باشین، بهم ریخته به نظر نمیاد.

میتونید از منوهای آکاردئونی خود راکت تم هم استفاده کنید که شلوغی رو کمتر میکنه

ارسال شده در (ویرایش شده)

ماژول منوی آکاردونی shape5 رو نصب کردم ولی خیلی بهم ریخته میشه . چون توضیحات منوی من یکم زیاده اگه هموشون زیر هم نباشه اینطوری درمیاد . خیلی هم سعی کردم فایلشو درست کنم نتونستم . یعنی همشون زیر هم باز بشن نه این که حالت پله ای باشه ! فایلشو میزارم اگه توننستین برام درستش کنید ممنون میشم .

http://web2art.ir/dl/mod_s5_accordion_menu_current.zip

http://web2art.ir/dl/rt_fresco.zip

هم قالب و هم ماژول آکاردونی رو گذاشتم .

ویرایش شده در توسط delshad1522

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری