10 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

خطای invalid token در شرایط مختلفی در نسخه های مختلف جوملا پیش میاد که ظاهرا مال شما ،خطای رایج هنگام لاگین در مدیریت سایته (که اغلب موارد با یه بار back زدن و برگشتن درست میشه و وارد مدیریت میشید)

اما علت خطا چیه؟ بررسی علت خطا چون در حالت های مختلف روی میده و حتی روی لوکال هم اتفاق میفته طولانیه

در تمام نسخه های جوملا (فکر میکنم البته از سری 1.5) یه token برای تمام فرم ها وجود داره که جلوی حملات اسپم رو میگیره. وقتی token اشتباه باشه پیغام invalid token نمایش داده میشه. در فرم های لاگین و ثبت نام که زیاد استفاده میشن این خطا بیشتر هم اتفاق می فته (خیلی از اسپمرها تلاش میکنن به صورت خودکار اکانت بسازن و لاگین هم بشن و مطلب هم بذارن(البته تو خود سایت نه مدیریت) ).

2 خطای شایع token:

1-گم شدن token (missing token)

این خطا با به روز رسانی نسخه جوملا برطرف میشه . اما خیلی اوقات مربوط به overridden فرم هاست (نمیدونم ترجمه تحت اللفظی overridden چی میشه به نظرم باطل یا اکسپایر شدن صحیح باشه)

2- Invalid Tokens

علت اصلی بروز این خطا مرتبط با کش هست. یه راه حل برای ماژول لاگین سایت اینه که گزینه No Cache فعال باشه. دوم اینکه پلاگین System Page Cache plugin باید خاموش باشه.

این پلاگین بر خلاف کش اصلی هسته، ورودی صفحه ها رو کش میکنه و از تنظیمات سطح ماژول میگذره بنابراین بهتره خاموش باشه برای حل این مشکل

توضیحات بیشتر

www.itoctopus.com/invalid-token-on-joomla-login

سلام

همینجا مطرح می کنم که تاپیک جدید ایجاد نشه

بنده جومشاپینگ رو نصب کردم و در مرحله پرداخت نمیتونه صفحه لاگین رو بیاره و اررور token میده. تقریبا تمام کارهایی که گفتید رو کردم ولی متاسفانه جواب نگرفتم. تو خود انجمن جومشاپینگ هم مسائله ای بود که مشکلم رو حل نکرد.

آیا برای این فروشگاه باید ماژول لاگین جدا نصب بشه؟ (اخرین بسته رو هم از سایتش گرفتم اما حکایت همچنان باقیست)

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

آیا برای این فروشگاه باید ماژول لاگین جدا نصب بشه؟ (اخرین بسته رو هم از سایتش گرفتم اما حکایت همچنان باقیست)

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

خیر نیازی نیست،مشکل رو با مدیر سرورتون در میان بگذارید شاید بتونن راهنمایی کنند!

خیر نیازی نیست،مشکل رو با مدیر سرورتون در میان بگذارید شاید بتونن راهنمایی کنند!

سلام

ممنون از پاسختون اما اگر مشکل از سرور باشه پس چرا ویرچومارت مشکل نداره.

در ضمن در لوکال هم باید جواب بده که نمیده!

من الآن یه بسته دیگه رو نصب کردم و جوم شاپینگ رو هم نصب کردم بدون مشکل کار میکنه!!!!!!

دوستان کسی نظری نداره مشکل از کجاست؟ در غیر اینصورت باید کل سایت رو عوض کنم

ممنون

من الآن یه بسته دیگه رو نصب کردم و جوم شاپینگ رو هم نصب کردم بدون مشکل کار میکنه!!!!!!

دوستان کسی نظری نداره مشکل از کجاست؟ در غیر اینصورت باید کل سایت رو عوض کنم

ممنون

اگر روی بسته دیگری نصب شده و بدون مشکل جواب میده قطعا مشکل از بسته نصبی شما یا تداخل افزونه هاست،نام بسته نصبی؟

Persian_JM_Arise_Quick_Start_Package_V1.2_J2.5

یادم نمیاد از کجا دانلود کردم اما کلی باهاش حال می کنم!

درضمن من این بسته رو می ریزم و اولین افزون هم فروشگاه می ریزم باز اررور میده.

این بسته توسط شرکت جومی فارسی سازی شده با خودشون در تماس باشید!

ضمن اینکه کلا این قالب رایگان هست میتونید توی سایت BowThemes قالب رو دانلود کنید و افزونه رو نصب کنید و بدون مشکل ازش لذت ببرید!:yeah:

ممنون از لطف شما

درسته دیدمش

آیا این قالب امکان راست چین شدن رو داره ؟ چون من اونقدرها جوملا بلد نیستم :دی

ممنون

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری