Mra30

چطور وقتی روی یک منو کلیک میکنیم فقط یک ماژول نمایش داده شود؟

6 پست در این موضوع

با سلام

بنده یک فرم با rs form ساختم و بعد یک منو از منوی اصلی به ان اختصاص دادم

بعد ماژول rs form رو نصب کردم و همون فرم رو برای نمایش در ماژول انتخاب کردم و ماژول رو فقط در منویی که قبلا برای فرم ساخته بودم قابل نمایش گذاشتم

حالا وقتی روی منو کلیک میکنم هم فرمم که به این منو وصل هست نمایش داده میشه هم ماژول اون فرم که در این صفخه منتشر کردم

حالا چگونه میتونم کاری کنم که فقط ماژول فرم در این صفحه نمایش داده بشه و خود فرم نمایش داده نشه؟

آیا باید نع منو رو عوض کنم؟ اگه آره، باید روی چه نوعی بذارم؟

مرسی

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

برای اینکار شما ماژول خودتون رو داخل یک مطلب قرار بدید و بعد یک منو بسازید که همون مطلب رو نمایش بده

برای قرار دادن ماژول داخل مطلب هم از پلاگین module any where که قبلا در معرفی شده استفاده کنید

مرسی نصبش کردم و کار کرد ولی فرقی با درج مطلب نداشت!

مشکل من اینه که میخوام ماژول rsform که قراره یک فرم رو نشون بده، با Module Class Suffix خودش نشون داده بشه! ولی با این راهی که شما گفتید، ماژولم با Module Class Suffix خودش نشون داده نمیشه و فقط محتویات ماژول مثل یک مطلب نشون داده میشه! راهی به ذهنتون نمیرسه؟

با سلام...

خب وقتی میخخواین فرمتون تحت یک ماژول نمایش داده بشه، خب پس دیگه چرا منو براش ایجاد میکنید!!!؟

وقتی برای فرم منو ایجاد میکنید، یعنی اون منوی شما باید فرم داشته باشه.و نمایش بده در غیر اینصورت امکان پذیر نیست. مضاف بر اینکه شما ماژول فرم هم در همون صفحه فعال کردین!!!

شما اون منو رو حذف کنید.ماژول فرمتون رو در هر صفحه ای که مدنظرتون رو هست فعال کنین.(چون معنی ای نمیده که شما همزمان از یک فرم ، هم یک منو داشته باشید و در همون منو ، همون فرم رو تحت یک ماژول هم داشته باشید!

منو رو حذف کنین.بعد فقط ماژول رو فعال کنین.برای کلاس ماژول هم میتونید از سورس قالب ، کلاس ویژه ی همون پوزیشن رو پیدا کنید...

موفق و سربلند و یا حق

ارسال شده در (ویرایش شده)

مرسی

کاملا فهمیدم چی گفتید، ولی ببینید چیزی که من میخوام با توضیحی که شما میدید نمیشه،

من میخوام وقتی توی منوی اصلی روی گزینه ی ثبت نام و ارسال مدارک کلیک میشه یک صفحه ای باز بشه که فقط ماژول فرم من نشون داده بشه نه خود فرم

شما بگید اون منو رو از مدیریت منو روی چه گزینه ای بذارم؟ بالاخره باید یه گزینه ای برای منو انتخاب بشه دیگه! فرم ثبت نام رو که نمیتونم انتخاب کنم چون در اینصورت خود فرم نمایش داده میشه! چخ گزینه ای رو انتخاب کنم که بعد از کلیک روی منو فقط ماژول ثبت نام نمایش داده بشه؟

اصلا بذارید کلی تر بگم

چیکار کنیم که وقتی روی یک منوی خاص کلیک میکنیم فقط ماژول های اختصاص یافته به اون منو نمایش داده بشه؟ و اون منو از جنس ماژول باشه نه مثلا یک فرم یا یک مطلب خاص!

ویرایش شده در توسط Mra30

شما نمیتونید یک ماژول به منو اختصاص بدید و اینکار غیر ممکنه

تنها راه همونی هست که من به شما گفتم یعنی قرار دادن ماژول در یک مطلب و اختصاص یک منو به همان مطلب

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری