cindrella

از بين رفتن مديريت افزونه جوملا

10 پست در این موضوع

سلام دوستان

من دارم براي يه پروژه با جوملا كار ميكنم. اما امروز متوجه شدم كه بخش مديريت افزونه جوملا حذف شده و وجود نداره. در واقع نميتونم افزونه نصب كنم. كسي ميتونه راهنمايي كنه؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

میشه بیشتر توضیح بدین؟

و اینکه آیا سطح دسترسی کاربریتون رو کاهش ندادین؟

تغییراتی توی فایلهای administrator ایجاد نکردید؟

مدير اصلي سايت خودمم و كسي غير از خودم تغيير ايجاد نميكنه. قبلا كمي از كدها را براي تغيير در مديريت جوملا تغيير دادم اما اين كد رو نه. تا چند وقت پيش هم بود . چند ماژول نصب كردم اما يدفعه اينطوري شد. حتي آيكون سريع اون در صفحه صلي مديريت هم حذف شده. اگه ميتونيد لطفا كمك كنيد . خيلي حساسه.ممنون ميشم.

پیشنهاد میکنم که پوشه administrator رو یکبار روی فایل های داخل سایتتون اکسترکت کنید. اگر مشکل حل نشد، اطلاعات ورود به مدیریت جوملا و همینطور هاستتون رو ارسال کنید تا بررسی شه

دوست عزیز، اینکار باعث میشه کهه همه چی مثل روز اول بشه و یا حداقل خیلی از مشکلات حل شه، در حالت کلی و بدون بررسی این تنها راهه، اگر توضیح بیشتری دارید بفرمایید.

خب اينطوري تغييراتي كه تو كدهاي مديريت دادم برميگرده. درسته؟

اخرین افزونه هایی که نصب کردین چی بوده؟افزونه امنیتی هم نصب کردی؟به احتمال 70 درصد از دست کاری کد ها بوده

ماژول خاصي نبود. جستجو بود. آخه اگه از كدها باشه آيكون يا آيكون سريع اون كه بطور كامل پاك نميشه. ممكنه پلاگين باشه؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری