farshid142

چرا هاوستم الکی پر میشه؟!

5 پست در این موضوع

سلام من به تازگی سیستم جوملا نصب کردم البته بسته نصبی بودش والان قالب وسایتم بدون مشکل داره کار میکنه ولی بیخودی هاوستم حجمش بالا میره

مثلا وقتی تو هاوستم چند لحظه میمنونم بعد یه رفرش مکنم میبینم فولدرpublic_html داره همینطور فضاش کمتر میشه؟!

این دیگه چجورشه؟کمک کنید لطفا میدونم اگ کش هاوست پاک کنم باز حجمم بر میگرده ولی اینم بده که الکی الکی هاوستم حجمش کم بشه برای شمام همینطوریه؟راه حلی داره که کشا بطور خودکار پاک شن؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

با سلام و احترام

دوست عزیز وقتی شما یه افزونه ی رو نصب میکنید میره میشینه تو هاست و این باعث میشه که فضا هاستتون کمتر بشه کاهش پیدا کنه

اما اگه شما افزونه رو نصب نمی کنید و دوباره فضا هاستون کم میشه این یه بحث جداست!

سلام

اگر از افزونه های آمارگیر بازدیدکنندگان سایت استفاده میکنید اون روغیر فعال کنید و باز بررسی کنید.

پلاگین Cash رو غیر فعال کنید البته اگه فعال باشه و همینطور ماژولهایی که از ذخیره ساز یا کش استفاده میکنند رو طوری تنظیم کنید که غیرفعال بشن، به طور مثال ماژول BT CONTENT SLIDER به ازای هر مطلبی که ایجاد میشه و نمایش میده یک عکس و کلی کش ایجاد میکنه و همش رو مگه میداره:yeah:

راه حل ها رو بررسی کنید و اطلاع بدید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری