angolaii

مشکل با قالب ورزشی basketball

6 پست در این موضوع

سلام دوستان

من یه قالب دانلود کردم که تریپ ورزشیه و اسمش basketball است. من چند تا مشکل دارم باهاش که هر کاری می کنم نمی تونم رفعش کنم.

یه اسلاید شو وسط این قالب هست که هر کاری می کنم نمی تونم برش دارم و تو قایل های css و html هم پیداش نمی کنم

همین مشکل رو با فضای بالا و پایین اسلاید هم دارم. یعنی بالای عکس یه hot news و یه سرچ داره که می خوام جایگزینشون کنم و پایین عکس هم یه تاریخ نوشته شده که نمی تونم برش دارم. با firebug می بینمهر کدوم کجان، ولی اصلا فایلشو پیدا نمی کنم.

ممنون می شم اگه یکی از دوستان کمک کنه.

این لینک قالبه است

http://forum.joomlafars.com/showthread.php?tid=465

اگه لازم باشه فایل فعلی خودم رو هم که روش کار می کنم ، پیوست می کنم.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

دوست عزیز اگر درست یادم مونده باشه این موارد تو فایل ایندکس index.php می تونید پیدا کنید ....

joomlaforum.ir/showthread.php/1190-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-basketball-1.7

اگر مواردی بود در تاپیک مورد فوق اطلاع دهید ....

دوست عزیز اول از همه قالب که HTML نیست که تو css ها و HTML برای جستجو کنید شما باید در مدیریت جوملا و قسمت مدیریت ماژول ها حذف و یا ویرایش کنید.

دوست عزیز اول از همه قالب که HTML نیست که تو css ها و HTML برای جستجو کنید شما باید در مدیریت جوملا و قسمت مدیریت ماژول ها حذف و یا ویرایش کنید.

مطمئنا این کار رو قبل از هر چیزی امتحان کردم. تو قسمت ماژول ها عملا هیچ چیزی تو مدیریت سایت نمی بینم و حتی چیزی هم که که به نظرم می رسید ماژول اسلاید شو باشه رو پاک کردم، ولی هیچ تفاوتی در نمایش این موارد نیست. در حقیقت وقتی می خوام پوزیشن های مختلف قالب رو ببینم ، اسلاید شو و تاریخ و hotnews رو در هیچ پوزیشنی قرار نمی ده...

حالا به نظرتون قضیه چطوریه؟

دوست عزیز اگر درست یادم مونده باشه این موارد تو فایل ایندکس index.php می تونید پیدا کنید ....

joomlaforum.ir/showthread.php/1190-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-basketball-1.7

اگر مواردی بود در تاپیک مورد فوق اطلاع دهید ....

ممنون ، فایلش رو پیدا کردم. فقط الان یه سوالی که دارم اینه که چطوری می تونم تو این فایل تغییراتی ایجاد کنم که اسلاید شو فعلی نمایش داده نشه و در همین پوزیشن اسلاید شوی دیگر و یا ماژول دیگری قرارداده بشه. وقتی می خوام پوزیشن های مختلف قالب رو ببینم ، اسلاید شو و تاریخ و hotnews رو در هیچ پوزیشنی قرار نمی ده...

کدهای اسلاید شو رو از فایل index.php وقتی حذف کردید بجاش یک موقعیت ایجاد کنید یعنی بجای همون خطوط تکه کد زیر رو قرار بدید که یک موقعیت ایجاد بشه:

<jdoc:include type="modules" style="rounded" name="user101" />

با دستور بالا یک موقعیت به نام user101 ایجاد میشه که براحتی میتونید ماژول اسلاید خودتون رو در اون موقعیت قرار بدید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری