amirshakh

حذف Cpanel از صفحه اول

5 پست در این موضوع

سلام دوستان من از قالبی استفاده میکنم که تو صفحه اول اون بالاش یه کادر کوچولو مشکی میاد به نام Cpanel و هرکاری متکنم موفق به حذفش نمیشم ؟! عکسشو هم گذاشتم

http://uplod.ir/5ukvkjvoum79/1.jpg.htm

ممنون از راهنماییتون

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

لطفا تصویر رو داخل انجمن آپ کنید :21::21:

e6937_Untitled.png

p7199_1.jpg

قالب شما نیاز به فریمورک داره تا بتونه کامل اجراشه. (داخل تنظیمات قالب توجه کنید ببینید که گزینه ای برای عدم نمایش وجود داره یا نه ؟)

حتما دقت کنید ببینید که این قالب نیاز به فریمورک (پلاگین) داره یا نه ، شاید برای قالب قبلی یا پیش از طریق بسته نصبی نصب شده باشه.

میتونید از قسمت مدیریت پلاگین غیر فعالش کنید (البته شاید قالب بالا نیاد )

برای برداشتن در صورتی که مربوط به قالب باشه باید از یکی از راهای زیر استفاده کنید :

1- مراجعه به سایت ارائه دهنده

2- آشنایی با کد نویسی

مرسی از راهنمایی نه من این قالبو با جوملا نصب کردم پس فقط مال خودشه از سایت joomplate.ir به نام آسمان دانلود شده است

و یه سوال دیگه داشتم در مورد اسلایدر اون که 3تا عکس و بیشتر نشون نمیده و داره از این ماژول استفاده میکنه Lof ArticlesSlideShow Module

میخوام عکسهای زیاد نشون بده

3تا سوال داشتم

1: واسه این 3تا عکس که داره نشون میده تو قسمت مطالب 3تا پست هست ؟ ولی من عین اونا پست گذاشتم اما لود نمیکنه عکس 4

2: تنظیمات خود ماژول و میشه بهم با عکس نشون بدین که چی بزاررم تا مثلا 10 تا عکس لود بشه

3: آیا این اسلایدر خوبی یا نه ؟

و کلا یه قالب ساده تر که با یه اسلایدر مرتب باشه و با همه مرورگرها همخوان باشه نمیتونید معرفی کنید ؟! من این سایت و دارم واسه یه شرکت طراحی قطعات صنعتی درست میکنم که فقط معرف اونها باشه و قطعات طراحی شده اونها رو نشون بده توش

مرسی از راهنمایی نه من این قالبو با جوملا نصب کردم پس فقط مال خودشه از سایت joomplate.ir به نام آسمان دانلود شده است

و یه سوال دیگه داشتم در مورد اسلایدر اون که 3تا عکس و بیشتر نشون نمیده و داره از این ماژول استفاده میکنه Lof ArticlesSlideShow Module

میخوام عکسهای زیاد نشون بده

تو تنظیماتش چک کنید حتما چیزی رو غیر فعال کردید ، تو سایت ش خودش 5 تا مطلب رو قرار داده.

3تا سوال داشتم

1: واسه این 3تا عکس که داره نشون میده تو قسمت مطالب 3تا پست هست ؟ ولی من عین اونا پست گذاشتم اما لود نمیکنه عکس 4

چک کردن تنظیمات

2: تنظیمات خود ماژول و میشه بهم با عکس نشون بدین که چی بزاررم تا مثلا 10 تا عکس لود بشه

من ماژول رو ندارم شما آپ کنید تا بنده توضیح بدم

3: آیا این اسلایدر خوبی یا نه ؟

بستگی به کار شما داره ، برای اسلاید شو های فارسی هم می تونید از لینک زیر استفاده کنید

http://joomlaforum.ir/showthread.php/1046-معرفی-افزونه-های-مفید-جوملا

و کلا یه قالب ساده تر که با یه اسلایدر مرتب باشه و با همه مرورگرها همخوان باشه نمیتونید معرفی کنید ؟! من این سایت و دارم واسه یه شرکت طراحی قطعات صنعتی درست میکنم که فقط معرف اونها باشه و قطعات طراحی شده اونها رو نشون بده توش

چون سایت های اعلام شده تبلیغ محسوب میشند برای شما پ.خ می کنم

قالبتون مال joomlart هست ، از مدیریت قالب به سادگی میتونید اون cpanel رو غیرفعالش کنید. اسلاید شوهای خود جوملا آرت بهترین ها هستن برای قالب هاش

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری