m.naderi

چگونه از تگ <marquee> در ماژول اچ تی ام ال دستی استفاده کنیم؟

6 پست در این موضوع

سلام به همه عزیزان.

عید فطر همگی مبارک.

من میخوام قسمت معرفی سایت رو توی یه ماژول دستی بذارم که به ارتفاع 400 پیکسل متن از پایین به بالا اسکرول بشه مثل تگ <marquee> توی اچ تی ام ال.

از همین تگ <marquee> که توی ماژول اچ تی ام ال دستی استفاده میکنم قبول نمیکنه و این تگ بعد از سیو شدن ماژول حذف میشه.

به نظر شما چاره چیه؟اگه افزونه ای سراغ دارید که این کارو میکنه ممنون میشم به من معرفی کنید

با تشکر از همه اساتید.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

برای اینکار شما می تونید از قسمت تبلیغات استفاده کنید من الان تو کوکال تست کردم جواب داد

(اگه یک زمانی جواب نداد از پیکربندی سیستم ویرایشگر رو کدنگار قرار بدید 100% جواب میده)

مطابق تصویر عمل کنید

v8624_Untitled.png

سلام

از این مازول هم برای قرار دادن کد میتونید استفاده کنید من خودم کدهایی که اینجور عمل نکردن با این گذشتم جواب داده

http://extensions.joomla.org/extensions/core-enhancements/coding-a-scripts-integration/custom-code-in-modules/19938?qh=YTo1OntpOjA7czozOiJjbXAiO2k6MTtzOjU6ImJsYW5rIjtpOjI7czo2OiJibGFua3MiO2k6MztzOjY6ImJsYW5rJyI7aTo0O3M6OToiY21wIGJsYW5rIjt9

مرسی آقا.

ویرایشگر رو به کدنگار تغییر دادم ردیف شد.gift

جناب نادری عزیز، لطفا از دکمه "می پــــسندم" برای تشکر کردن از کاربران استفاده کنید:a2d3:

من به شما یه پیشنهاد میکنم.

شما یه کم بین اسپم و پستهایی مثل این پست بنده فرق باید بذاری به این دلیلی که عرض میکنم.

هدف بنده از این پست صرفاً تشکر نبود چون خودم میدونم مورد استفاده دکمه"میپسندم" چیه.

وقتی یکی یه سوالی رو میپرسه طبیعیه که خیلیای دیگه هم ممکنه اون سوال براشون پیش بیاد و بیان توی این تاپیک دنبال جوابش.

پس چه بهتر که سوال کننده (باز کننده تاپیک) وقتی از بین راه های پیشنهاد شده از یک راه سریعتر و بهتر به نتیجه میرسه بیاد و توی یک پست اعلام کنه که کدوم راه به دردش خورده.

با این کار به کاربرای دیگه کمک میکنه که همه راه های پیشنهاد شده رو یکی یکی تست نکنن و مستقیم همون روش منتج به رفع اشکال رو استفاده کنن.

ضمناً یک بار عرض کردم الان هم میگم.من این انجمن رو خونه خودم میدونم و اسپم بیخود هم نمیدم چون به افزایش ارسالهام هییییییییییچ نیازی ندارم.

من اینجا فقط یه شاگردم و خواهم بود.مطمئن باشید دنبال مدیریت و این داستانا نیستم که ارسال بالا به دردم بخوره.

با عرض معذرت از جناب طالبی بابت این اسپم.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری