bestboy7

چگونه یک ماژول را برای یک لینک غیر فعال کنیم

5 پست در این موضوع

سلام دوستان

من میخوام یه ماژول که توی صفحه اصلی و تمام صفحاتم هست رو توی یه سری از صفحات خاص نشون نده. حالا اگه اون صفحات مربوط به یه مو باشه که ساده است و توی تنظیمات ماژول قسمت اختصاص منو تعیین میشه توی کدوم باشه تو کدوم نباشه. حالا اگه بخوایم توی صفحه ای که غیر از منوها هست چه جوری باید اینکارو بکنیم. مثلا ماژول آخرین اخباررو داریم میخوام وقتی روی یکی از اخبار کلیک میکنیم وقتی صفحه لود شد و خبر مورد نظر رو نشون میده فلان ماژول نمایش نده.

در واقع اختصاص لینک به ماژول برای نمایش؟؟؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

منظرو شما اینه که مثلا ماژول رو تو ادامه مطلب یا جاهایی که لینک منو ندارن نمایش نده ، اگر درست فهمیده باشم باید به شما بگم که باید از این فکر صرف نظر کنین یا براش یه منو بسازین من خودم این مشکل رو دارم و حتی چندین بار خواستم با دستکاری در قالب و هسته به این نتیجه برسم که نشد ، امیدوارم شما اگه راهی پیدا کردی به ماهم خبر بدی ، اگر تو جوملا 3 این امکان هم اضافه بشه دیگه به نظرم جوملا هیچ مشکلی نداره

امین جان نه من نمیخوام اینکارو بکنم اما اینی که گفتید بیشتر نگران شدم که احتمال داره کاره منم نشه. ببین دیدی وقتی رو یه منو کلیک میکنی صفحه سایت مجدد لود میشه حالا میخوام یه ماژول که توی صفحه اول بوده اینجا نباشه. خوب واضح است که میشه تو تنظیمان ماژول بگی واسه فلان منوها نمایش داده بشه واسه اینا نه. حالا من میخوام جاهایی که لینک به یه صفحه سایتم میده هم این تنظیم رو بکنم. مثلا تو ماژول آخرین اخبارم وقتی روی یکی از مطالب کلیک میکنم میخوام ماژولهای ستون مثلا راستم نمایش نده.اما چون توی تنظیمات ماژول فقط میشه واسه منوها تنپیم کنیم موندم چیکار کنم.

مخلص کلام اینکه من میخوام صفحه اولم سه ستون ماژول باشه بخش اخبارم میخوام فقط یه ستون ماژول باشه و یه بخش کامپوننت (دوتا ستون دیگه ماژولهاش غیرفعال بشه و در نتیجه از بین میره) حالا نمیخوام فقط از بخش منوی اخبار این اتفاق بیفته بلکه اگه روی یکی از اخبار (مثلا در ماژول آخرین اخبار که توی صفحه اول هست) کلیک میشه بازم این اتفاق بیفته

شما فقط امکان این رو دارید که تعریف کنید در چه منویی ماژل نمایش داده بشه

ببخشید جناب طالبی من بعد از ارسال پیام پیام شما رو دیدم. پس میفرمایید امکان این نداره صفحه ای واسه اخبار ایجاد کنیم که ماژولهای صفحه اول توش نباشه؟ جز اینکه حتما کاربر با منو وارد این صفحه اخبار بشه؟

این سایت رو ببینید با جوملا ساخته شده. اخبار رو اگه از طریق لینکهای ماژولهای موجود در تبهای خبری بخوای ببینی وارد صفحه ای میشه که خیلی از ماژولهای صفحه اول رو نداره

www.moadeleh.com

ویرایش شده در توسط bestboy7

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری