p30yaran

مشکل در فروشگاه قاصدک

12 پست در این موضوع

سلام

فروشگاه ساز قاصدک محصول تیم پاستل و پی سی جوملا یه مشکلاتی داره

لینک :http://pastelco.ir/fa/index.php?option=com_k2&view=item&id=43:%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%B3%D8%A7%D8%B2-%D9%82%D8%A7%D8%B5%D8%AF%DA%A9&Itemid=289

ممنون میشم راهنمایی کنید تا رفعش کنیم

در صفحه اصلی وقتی کاربر وارد میشه در پنل مربوطه اطلاعاتش رو به صورت صحیح وارد نمیکنه

در قسمت شماره تماس بازم هم نام وارد میکنه و در کادر نام و نام خانوادگی نام رو بیشتر نمی نویسه

برای درک بهتر موضوع عکس های زیر رو مشاهده کنید

http://ir2up.ir/up10/0c2f6099c51.jpg

این هم مشخصات کاربر زمانی که ثبت نام کرده:

http://ir2up.ir/up10/45b5bfb1251.jpg

و اگه امکانش هست بفرمائید چگونه میتونیم فیلدهای ثبت نام رو کم و زیاد کنیم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

با تشکر از شما

مشکلات شما دریافت شد. بررسی میشود . و بزودی در همین تایپک روش رفع مشکل اعلام میشود

موفق پایدار

سلام

ببخشید اسپم میزنم اما خیلی کارم گیره همین مشکله!

دو روز گذشت ، خیلی واجبه آقای دلجو

ممنون میشم هر چه سریعتر بررسی کنید

هنوز منتظرم!

سلام

دوستان من خودم به شیوه ای دیگه تقریبا مشکل رو حل کردم

اول از همه فایل زیر رو باز کردم

modules/mod_k2_login/tmpl/userblock.php

خط 33 و 36 کد زیر بود

<input id="modlgn_username" type="text" name="username" class="inputbox" size="18" value="<?php echo $user->name; ?>" />

اون رو به شکل زیر تغییرش دادم :

<input id="modlgn_username" type="text" name="username" class="inputbox" size="18" value="<?php echo $user->username; ?>" />

سپس در خط 36

<input id="modlgn_username" type="text" name="username" class="inputbox" size="18" value="<?php echo $user->email; ?>" />

تغییر دادم

تا اینجا مشکل تقریبا حل شد اما یه مشکل دیگه وجود داشت ! به نظر تون چیه!

اینکه در پنل ورود بعد از ورود به جای نام و نام خانوادگی ، نام کاربری و شماره تماس رو ایمیل می نوشت!(طبق اون کدی که تغییر دادم)!

اومدم در فایل زیر

components\com_jshopping\lang\en-GB.php

خط 51و52

متن نام و نام خانوادگی رو به نام کاربری

و سپس شماره تماس رو به ایمیل تغییر دادم !

مشکل برطرف شد اما به شیوه ای دیگر و غیر اصولی (چرا غیر اصولی ، چون باید کاری میکردم که نام و نام خانوادگی رو از فرم عضویت بخونه اومدم به جای این کد :

$user->username; ?>" />

از این استفاده کردم اما نشد

$user->l_name; ?>" />

نام خانوادگی فرم عضویت بود اما نشون نداد و اومدم به قول خودمون دورش زدم :D

یه سوال دیگه : لطفا همینجا پاسخ بدید - البته می دونم موضوعش متفاوته !

میخواستم بدونم چطوری فایلها رو کد می کنید

دیدم بعضی از فایلهای قالب با مد base64_decod کد شده لطفا یه دیکودر خوب بهم معرفی کنید (البته یه سایت آنلاین پیدا کردم خیلی عالی جواب میده میخواستم بدونم شما چطور ازش استفاده می کنید)

راستی:

بی ادبی نباشه ، آقای دلجوی عزیز ،شما به اشتباه فایل زبان انگلیسی رو تبدیل کردند به فارسی که این اشتباه هست (منظورم این فایله :en-GB.php و باید ازش یه کپی تهیه میکردند و اون رو با نام fa-IR.php ذخیر می کردند تا بعد از اینکه سایت دو زبانه شد ، توی بخش نمایش سایت در زبان انگلیسی به مشکل برنخوریم)

اما در همینجا از ایشون و تیم محترمشون که زحمت بسیار زیادی رو در تهیه و تنظیم این بسته ارزشمند کشیدند تشکر و قدردانی میکنم !

به امید هدیه های بیشتر :D و بهتــر

موفق و پیروز باشید

سلام

ببخشید اسپم میزنم

مثل اینکه آقای دلجو شمال بهشون ساخته و قصد برگشتن ندارند :D (شوخی کردم) !

کسی نیست پاسخ بده !

روش اصولیش رو بیان کنه و توضیحی در مورد دیکد کردن و کد کردن بده!

با تشکر

سلام

این چندمین پست اسپمی هست که ارسال میکنم (راه دیگه ای ندارم)

الان بیش از 2 هفته هست داره از زمان طرح سوالم میگذره و کسی جواب نمیده !

آقای دلجو هم فکر کنم تاپیک رو گم کردند یا سرشون شلوغه

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند

با تشکر

درود

بله پست شما را من قبلا دیده بودم.و فراموش کرده بودم. درست میفرمایید باید فایل زبان تغییر نام کنه. منتها ما فرض را بر این گذاشتیم که دوستان فقط از زبان فارسی استفاده می کنند

و متاسفانه به خاطر مشکلات و درگیری های شخصی خیلی به ندرت به وب سر میزنم. و به همین خاطر مدتی هم که در وب هستم. فقط ایمیل و پیام ها و درخواست ها را جواب میدم. و بعضی از مشکلات را نمیرسم نگاه کنم و رفع باگ کنم. که امیدوارم دوستان کمی همکاری کنند و خودشان رفع باگ کنند و در تایپک ها اعلام کنند.

چیزی که من مشاهده کردم و خوندم ظاهرا شما مشکل را حل کردید. درسته در زمان تست من یادم رفته بودم که نام جداول دیتابیس رو تغییر بدم. که ظاهرا شما مشکل را حل کردید.

فقط من متوجه نشدم مشکل جدید چی هست که دوباره پست دادید.

شما به دیتابیس مراجعه کنید. و ببینید نام جدول مربوطه چی هست و تغییر نام بدید.

در مورد دیکد کردن هم باید عرض کنم. قابل دیکد کردن نیست. و سایت ها و نرم افزار هایی که فایل را برای شما دیکد کردن فقط یکسری کد به شما دادن که عملا برای استفاده باید تغییراتی درونش انجام بشه. در واقع نرم افزار یا سایت های دیکدر فقط میاد به شما کد خام تحویل میده. و سورس اصلی نویسنده را نمیتونه برای شما نمایش بده.

برای کد کردن هم از یونکیوب استفاده میشه. که نسخه رایگان و کرک شده ندارد. چون لودر های یونکیوب هر 24 ساعت یکبار تغییر میکند. قیمت نسخه اصلی هم فکر کنم با دلار امروز باید حدود 400 هزار باشه.

موفق پایدار

سلام

ممنون از پاسخ خوب و مفیدتون

من خودم تا اونجایی که عقلم میرسید روش کار کردم و تقریبا درستش کردم (کارم راه افتاده اما برای بهتر شدن میخوام نام و نام خانوادگی و شماره تماس رو بنویسه!=مشکل)

مشکل برطرف شد اما به شیوه ای دیگر و غیر اصولی (چرا غیر اصولی ، چون باید کاری میکردم که نام و نام خانوادگی رو از فرم عضویت بخونه اومدم به جای این کد :

$user->username; ?>" />

از این استفاده کردم اما نشد

$user->l_name; ?>" />

نام خانوادگی فرم عضویت بود اما نشون نداد و اومدم به قول خودمون دورش زدم :D

من دورش زدم

میشه بگید چکار کنم که مثل خودش نشون بده(یعنی نام و نام خانوادگی و شماره تلفن)

و اینکه چکار کنم که مالیات اصلا توی سایت نشون نده ! (مثلا من توی تنظیمات بزنم 0 (مقدار مالیات) اما کلا قسمت مالیاتش رو چطوری توی بخش کاربری سایت نشون ندم !اینم لطف کنید پاسخ بدید)

ممنون از شما

برای تغییر در view ها باید به مسیر زیر برید:

components\com_jshopping\templates\zt_joomshopping

برای خذف گزینه مالیان باید فایلهای مسیر زیر رو باز کنید و ببیند در کدومش هست و خط مربوطه رو حذف کنید:

components\com_jshopping\templates\zt_joomshopping\checkout

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری