nama09

کار نکردن ایمیل در بخش ثبت نام

10 پست در این موضوع

سلام

جوملام 2.5 هست بخش ثبت نام ایمیل فعال سازی رو برای کاربر نمیفرسته مشکل از چی میتونه باشه

ضمنا من از 2.5.4 به 2.5.6 اپدیت کردم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

من از برنامه ای که سرورم ارایه داده استفاده کردم خیلی راحت و بدون هیچ مشکلی اپدیدت شد و مشکلی تو سایت ندیدم

اما از سایت استفاده ای نکرده بودم و اصلا قسمت ایمیل رو تنظیم نکردم دیفالت تنظیماتی داشت و من دست نزدم با همون تنظیمات کار میکنه یا باید تغییر داد

اگر تنظیمات نیاز داره راهنماییم کنید

تنظیماتش رو تغییر ندید فقط ایمیلی که در تنظیمات هست باید ایمیل سایت خودتون باشه مثلا info@mydomain.com

ایمیل سایت رو هم باید قبلا در هاست خودتون ایجاد کرده باشید (cpanel)

از ایمیلهای یاهو و جیمیل استفاده نکنید

الان متوجه شدم که ایمیل اکتیو یوزر به یاهو فرستاده میشه و کار میکنه اما به گوگل فرستاده میشه ولی به گوگل نمیاد

چه کاری باید انجام بدم

ویرایش شده در توسط nama09

اگر سوالم رو تو تاپیک جدیدی باید مطرح کنم خبرم کنید ایجا جوابی براش نیومد موضوع همونه اما سوال تغییر کرده

سلام

استاد طالبی بالا پاسختون رو گفتن که از ایمیلی که در هاست خودتون ایجاد میکنید مثل info@mydomain.com استفاده کنید...

درسته، من از ایمیلی که تو هاست دارم استفاده میکنم

همونطور که گفتم ایمیل با یاهو مشکلی نداره و درست کار میکنه

اما با جیمیل کار نمیکنه

این رو باید چکار کرد؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری