moh3n110

تماس با ما

6 پست در این موضوع

سلام در قسمت تماس با ما در کامپونت های خود جوملا 2.5 چجوری میشه قسمتهایی را که پرکردنش الزامیه رو الزامشو برداشت؟

و آیا میشه رو ایمیلهای داخلی یک شبکه رو برای گیرنده پیغام تعریف کرد؟چجوری؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

امکانش نیست اون موارد اجباری هست بهتره از فرم ساز برای ایجاد فرم تماس با ما استفاده نمایید

برای ارسال ایمیل داخل شبکه خودتون باید سرور ایمیل داشته باشید

سلام من در مورد نصب جوملا 2.5.4 مشکل دارم.در مرحله اول وقتی زبان را انتخاب میکنم و روی گزینه ادامه کلیک میکنم به مرحله ی بدی منتقل نمیشم و داخل loading گیر میکنم. لطفا راهنمایی کنید.

امکانش نیست اون موارد اجباری هست بهتره از فرم ساز برای ایجاد فرم تماس با ما استفاده نمایید

برای ارسال ایمیل داخل شبکه خودتون باید سرور ایمیل داشته باشید

ok

سرور ایمیل دارم مشکلی نیست فقط با بریزینگ که فرم ساختم چجوری باید بگم مثلا واسه فلان ایمیل پیغامارو بفرسته؟

فرمی که میسازید در تنظیماتش گزینه ای داره برای ارسال ایمیل که فعالش میکنید و یک ایمیل هم بهش میدی

چجوری میشه ایمیل داخلی ست کرد؟؟؟؟؟

من وقتی ایمیل داخلی به فرستنده و گیرنده میزنم اینو میزنهcould not instantiate mail function

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری