saeidc

آیا می شه یک مطلب را در چند مجموعه نمایش داد؟

13 پست در این موضوع

با سلام

میخواستم سوال کنم آیا در جوملا این امکان وجود داره که یک مطلب را در چند مجموعه نمایش داد؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

نیازی نیست به فارسی سسازی

زمانی که نصب کردید

داخل مطالب که برید خودتون متوجه میشید.

با نصب کامپوننت k2 و اضافه کردن تگ های مناسب به مطلبتون هم میتونید به هدف خود برسید

افزونه ای هست که اسمش یادم نیست وای تو انجمن دیدم اگه پیدا نکردین پیام بدین ادرسشو پیدا کنم

ویرایش شده در توسط rezaaliyar

سلام

دوست من شما برای اینکار بهتره از یک کاتالوگ ساز استفاده کنی. خود من هم یه زمانی کل وب رو زیرورو کردم و از چندین کامپوننت مختلف استفاده کردم ولی به نظر من بهره از کامپوننت zoo استفاده کنی چون یکی از بهترین و کاملترین کامپوننتهای نوشته شده برای جوملا هست. البته همونطور که دوستان گفتن از k2 هم میتونی استفاده کنی ولی به نظر من هر دوشو امتحان کن ببین کدومش به کارت میاد.

سوالی که ممکن است در ذهن شما باشد این است که چرا باید از کی۲ ( k2 ) استفاده کنید؟

دلایل زیادی برای این کار وجود دارد, که با صحبت با کاربران و توسعه دهندگان کی۲ ( k2 ) بسیاری از آنها درک می کنید, در زیر برخی از این دلایل مطرح شده اند :

1. مجموعه های تو در تو

علاوه بر ساختار طبقه بندی مطالب در جوملا با استفاده از بخش ها و مجموعه ها در کی۲ شما می توانید زیر مجموعه هایی برای هر مجموعه ایجاد کنید. این ساختار را می توانید تا هر سطحی که لازم است انجام دهید و محتوای سایت خود را به دقت و با توجه به جزئیات طبقه بندی کنید.

2.

1. قالب های اختصاصی کی۲ ( k2 )

هر مجموعه می تواند قالب مخصوص خود را داشته باشد تا صفحات آن مجموعه به صورت اختصاصی و متفاوت از سایر صفحات سایت نمایش داده شود. استفاده از این امکان برای سایت های چند منظوره ایده آل است.

2. برچسب گذاری

اضافه کردن برچسب به مطالب باعث می شود نمایش مجموعه ای از مطالب مرتبط به یک موضوع خاص امکان پذیر باشد.

3. انعطاف طراحی

عناصر زیادی وجود دارد که می توانید هرکدام را جداگانه در هر مطلب یا مجموعه فعال یا غیر فعال کنید . در صورتی که از قالب های اختصاصی نیز استفاده کنید می توانید طرح های منحصر به فردی در نمایش محتوا ایجاد کنید.

4. کنترل کاربر توسعه یافته

امکان ارسال مطالب در بخش کاربری سایت بدون نیاز به دسترسی به بخش مدیریت سایت . همچنین شما می توانید با گروه های کاربری مختلف با سطوح دسترسی متفاوت ایجاد کنید.

5. پشتیبانی

کی۲ ( k2 ) کاربران فعالی دارد که در انجمن آن مشاوره های حمایتی و تجربیات واقعی خود در استفاده از کی۲ را با هم به اشتراک می گذارند.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری