M-AMIN

مشکل با کامپوننت جوم شاپ ( بازگشت به صفحه ی اصلی پس از خرید )

10 پست در این موضوع

با یاد حق و سلام به همگی .

دوستان من کامپوننت جوم شاپ رو که آقای دلجو ترجمه کرده بودن رو نصب کردم . اما یه مشکلی هست . تو بعضی از قالب ها مثل قالب شرکت یوتم و چند قالب دبگه وقتی روی توضیحات و یا خرید محصول کلیک میکنم , به صفحه ی اصلی بر میگرده . اما تو قالب bt_arise این مشکل وجود نداره . تو بعضی قالب ها هم وقتی به صفحه ی خرید میره تمام ماژول های صفحه ی اول هم توش فعال هستند . قفل کردم من :21:

اینم آدرس سایت

http://atlasi.co/

اینم آدرس فروشگاه

http://atlasi.co/index.php/shop

اگه میشه کمکم کنید و دست گلتون درد نکنه :35:

همین الانم متوجه شدم که یه مشکل کلی هست .

من صفحه ی اصلی سایتم روی (( مطالب » مطالب ویژه )) قرار داره . اما وقتی مطلب رو میزارم تو سایت و ویژه اش میکنم اصلا نشونش نمیده . بگید چیکار کنم :( من کلی زحمت کشیدم :((

ویرایش شده در توسط M-AMIN

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

برخی قالبها صفحه اولشون موقعیت کامپوننت نداره و در تنظیماتش باید فعال بشه که مطالب ویژه شده نمایش داده بشه ...

در خصوص بازگشت به صفحه اصلی یکم بار تنظیمات سئو رو غیر فعال کنید تست کنید ببینید درست میشه یا خیر

برخی قالبها صفحه اولشون موقعیت کامپوننت نداره و در تنظیماتش باید فعال بشه که مطالب ویژه شده نمایش داده بشه ...

در خصوص بازگشت به صفحه اصلی یکم بار تنظیمات سئو رو غیر فعال کنید تست کنید ببینید درست میشه یا خیر

جناب مهندس ممنون بابت جوابتون ولی تو همون قالب هایی که هم درست کار میکنه برمیگرده به صفحه ی اصلی و اینشکلی میشه .

wtzvkhaytrt0qvgu32e.jpg

سئو رو هم غیر فعال کردم تو تنظیمات کلی ولی باز هم نشد :auau:

تو این تصویر که شما داخل سبد خریدت هستی مشکلی نیست؟

والا گفتنش سخته . این یه قالب دیگه از یوتم هست . تست کردم دیدم جواب میده ولی بعد از خرید کردن , کامپوننت رو توی صفحه ی اصلی فراخونی میکنه که تمام ماژول ها هم توش هست .

من کلهم قاطی کردم . مشکل اصلی من اینه که تو این قالب جدیده که مشتری قبول کرده جوم شاپ با مشکل ایجاد میشه :heey: . پیشاپیش هم ممنون بابت رسیدگی به مشکلاتمون . :128fs318181:

یکمی گنگ مطرح میکنید ... بعد از خرید منظورتون چیه؟ یعنی بعد از پرداخت آنلاین ؟

کاربر شما کالا ها رو که میفرسته تو سبد خرید

بعدش چند مرحله رو پشت سر هم رد میکنه شامل مشخصات،ادرس و..

دقیق توضیح بدید که شما در کدوم مرحله مشکل دارید؟ با چه قالبی؟ جوم شاپینگ از کجا دانلود کردید؟ اگه بعد از پرداخت مشکل دارید از کدوم افزونه پرداخت استفاده کردید؟

مهندس واقعا ببخشید که اینطوری توضیبح دادم . شرمندم .

بینید من از جوملا 2.5 آخرین ورژن استفاده میکنم . جوم شاپینگ رو هم از سایت آقای دلجو دریافت کردم . قالبم هم قالب شرکت یوتم هست با نام yt_cloud . از هاست تجاری هم استفاده میکنم .

والا وارد کامپوننت میشم و روی خرید محصول و هم روی توضیحات کلیک میکنم , بر میگرده به صفحه ی اول . کار به مشخصات و اینا نمیکشه . امیدوارم درست توضیح داده باشم .

جناب مهندس والا الان من تست کردم یهو دیدم مشکلی نیست :auau: الان درست شده :5:

دوستان گه میتونن تست کنن ببینن وقتی وارد فروشگاه شدن و دکمه ی خرید محصول رو میزنن به صفحه ی اصلی بر میگرده یا درست کار میکنه ؟

دست گلتون درد نکنه .

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

من یکی دو جای دیگه تست کردم , دیدم درست کار میکنه . فک کنم مشکل از سیستم منه . شاید فایرفاکسم مشکل دار شده باشه .

ببخشید که اینهمه تو دردسر افتادید :14: دست گلتون درد نکنه .

ویرایش شده در توسط M-AMIN

سلام

من وارد پنل مدیریت این کامپونت میشم همه نوشته ها بصورت علامت سوال نشون میده لطف کنید راهنمایی کنید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری