Mra30

مشکل نمایش قالب در ie7

7 پست در این موضوع

با سلام

دوستان من شدیدا به کمک یک نفر خبره برای نمایش صحیح قالب در ie 7 نیاز دارم

قالب سایتم در همه ی مرورگر ها حتی ie 8 درست نمایش داده میشه ولی در ie7 جای منو ها و نوشته ها به هم میریزه و من نیاز دارم که این مشکل بر طرف بشه

قالبم یکی از قالب های yootheme هست و به صورت شرکتی rtl داره که در ie7 به مشکل میخوره

خواهشا اگه کسی که خبره هست رو میشناسید به من معرفی کنید تا باهاشون ارتباط برقرار کنم

با دو نفر تماس گرفتم و مشکل رو مطرح کردم و متاسفانه نتونستند حلش کنند

یعنی بلد نبودند و فقط به من میگفتند شما پول واریز کن ما حلش میکنیم!!!

خواهشا کمک کنید اگه کسی رو میشناسید ممنون

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

اگر فقط در ie7 مشکل دارید ,باید برای اون css جداگانه بنویسید.اگه میتونید لینک سایتتون رو بدید یا دمو قراربدید.

برای اینکه css جدا بنویسید برای مثال دستور زیر رو توی قسمت head قالبتون بذارید

<!--[if IE 7]>
<link href="<?php echo $this->baseurl ?>/templates/<?php echo $this->template ?>/css/ie7.css" rel="stylesheet" type="text/css" media="all" />
<![endif]-->

و بعد یه css جدا با نام ie7.css توی پوشه css برای رفع مشکلتون بنویسید.

ویرایش شده در توسط hoseinkord

والا دوست عزيز من css بلد نيستم و نميتونم يك css اختصاصي براي ie 7 بنويسم

اين لينك سايتم هست با ie7 ببينيد متوجه ميشيد ايراداتش رو

كلا منوي بالا به هم ميريزه و اسكرول ميندازه و ماژول هاي پايينم نوشته هاش روي هم ميوفتن

شما ميتونيد برام اين مشكل حل كنيد؟ ممنون ميشم واقعا اگه اين مشكلم رو حل كنيد

Shafeeprize.tums.ac.ir

از اونجایی که گفتید خود قالب یک css جداگانه برای ie7 داره من حدس میزنم مشکل توی فارسی سازی قالب هست ,چون توی بعضی قالبهای فارسی شده یا اونهایی که به طور پیشفرض میتونید خودتون rtl رو انتخاب کنید ,توی css قالب ,بعضی جاها که نیازی نیست left رو به right تغییر میدهند.

چون عین مشکل شما رو توی یک قالب دیگه دیده بودم اونم مثل شما توی ie7 منوی بالای اون به هم می ریخت.و مشکلش توی فارسی سازی بود.

حالا اگه خیلی براتون مهمه یه جوری قالب رو در اختیار من بذارید سعی میکنم مشکلتون رو هرچه زودتر حل کنم.

من اشتباه ميكردم! يه فايل css به نام ie7.css داره ولي توش يه سري اطلاعات كپي رايت و چيزاي ديگه نوشته و خبري از كد و اين چيزا نيست!!

اين فايل قالب هست

من محتويات پوشه ي قالبم رو زيپ كردم و آپلود كردم و لينكش رو اينجا ميذارم براتون

واقعا ممنونم كه به فكر من هستيد و وقت ميذاريد، اميدوارم اين مشكلم حل شدني باشه:(

shafeeprize.tums.ac.ir/yoo_steam.zip

ویرایش شده در توسط Mra30

سعی کردم مشکلتون رو تا اونجایی که میتونستم حل کنم.حقیقتش بیشتر از این نمیتونم وقت بذارم

مشکل منو بالا و مطلبی که قرار میدادید و جای خودش نمایش داده نمی شد حل شده .مشکل مهم دیگه ای نیست یا حد اقل من خودم ندیدم

ببخشید که بیشتر از این نمیتونم وقت بذارم.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری