mahdi711

چگونگی انتقال کاربران و مطلب از 2.5به 2.5

6 پست در این موضوع

با سلام و احترام

از دوستان میخوام که بهم بگن که تو phpmyadminاز کدام جداول پشتیبان (Export) بگیرم و در سایت مقصد ایمپورت (Import) کنم.

ارادتمند

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

من خودم برای انتقال مطلب اطلاع دارم که باید این جداول رو جایگزین کرد(قبلی ها رو حذف و اینا جایگیزن)

لیست جداول برای مطلب

#_categories
#_content
#_contact_details
#_content_frontpage
#_content_rating

آیا درسته ؟؟؟

دوستان و مدیران گرامی برای انتقال کاربران هم باید از این جداول پشتیبان گرفت؟؟

#_usergroups
#_users
#_user_notes
#_user_profiles
#_user_usergroup_map

ویرایش شده در توسط mahdi711
؟

اقای طالبی من الان یه جدول دارم جدول یوزرها میخوام کاربرای این جدوال باقی بمونه و یه جدول که با پیشوند متفاوت که از یه سایت بکاپ گرفتم رو ایپورت کردم تو دیتابیس میخوام اینی که از اونیکی سایت یوزرهاش فقط اطلاعات بره تو اون یکی جدوال باید چیکار کنم

gift

؟؟؟؟؟؟؟؟

یکم کار سخت میشه اینطوری ... باید کمی ویرایش کنید

به طور کلی بهتون بگم که توی جداول نمیتونید فیلد id تکراری داشته باشید بنابرین شما در یک جدول id از 1 تا 100 دارید و در جدول دیگه هم id از 1 تا مثلا 2400 ... اتفاقی که میوفته اگر بخاین 2400 کاربر خودتون رو به جدول اول منتقل کنید با خطای duplicate مواجه میشید...

پیشنهاد میکنم ابتدا از جدول دوم که تعداد بیشتری کاربر داره id های تکراری رو حذف کنید و باقی مونده رو ایمپورت کنید بدون خطا وارد دیتابیستون میشه و به قبلی ها اضافه میشه

بعد از اینکار مشکلی اگه نبود بگید بهتون بگم با اون تکراری ها چکار کنید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری