post98

سوال:چجوری یه باکسه این جوری درست کنم ؟

3 پست در این موضوع

سلام

دوستان من می خواستم یه فرمی به این شکل بسازم البته اینم بگم که من با فتوشاپ طراحیش کردم اما چون بعدآ امکان داره که توی این باکس

مطلب نوشته بشه و یا تکست باکس گذاشته بشه نمیشه روی عکس متن نوشت البته به غیر از حالت background image روی این باکس می خواستم بگم به غیر از فتوشاپ منظورم طراحی با عکس هستش چجوری فرمی با این حالت در بیارم منظورم

این حالت گودیش هست که زیرش سایه داره چون من توی سایت میرم تو قسمت artical ها و تو مطلب artical ها این عکس که به شکل باکس هستش رو میزارم منطورم اینکه کلآ توی جوملا باید از کجا

بتونم اگه بخوام بدون عکس کار کنم برم css و html و jquery براش بنویسم

یا اینکه شنیدم میشه یه سری کامپوننت خودم بسازم و توی جوملا نصب کنم مثلآ این باکس ها رو درست کنم با کامپوننت ها.

b78af9b5b1ac.png

مرسی

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
سلام

دوستان من می خواستم یه فرمی به این شکل بسازم البته اینم بگم که من با فتوشاپ طراحیش کردم اما چون بعدآ امکان داره که توی این باکس

مطلب نوشته بشه و یا تکست باکس گذاشته بشه نمیشه روی عکس متن نوشت البته به غیر از حالت background image روی این باکس می خواستم بگم به غیر از فتوشاپ منظورم طراحی با عکس هستش چجوری فرمی با این حالت در بیارم منظورم

این حالت گودیش هست که زیرش سایه داره چون من توی سایت میرم تو قسمت artical ها و تو مطلب artical ها این عکس که به شکل باکس هستش رو میزارم منطورم اینکه کلآ توی جوملا باید از کجا

بتونم اگه بخوام بدون عکس کار کنم برم css و html و jquery براش بنویسم

یا اینکه شنیدم میشه یه سری کامپوننت خودم بسازم و توی جوملا نصب کنم مثلآ این باکس ها رو درست کنم با کامپوننت ها.

b78af9b5b1ac.png

مرسی

برای درست کردن افزونه می تونید از لینک زیر کمک بگیرید

http://joomlaforum.ir/showthread.php/980-*%D8%A8%D8%B4%D8%AA%D8%A7%D8%A8%DB%8C%D8%AF*-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%D9%88%D9%86%D9%86%D8%AA%D8%8C-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%B3%D8%A7%D8%B2-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-1.7-(-%D8%B4%D9%85%D8%A7-%D9%87%D9%85-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%D9%88%D9%86%D9%86%D8%AA-%D9%88-%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84-%D8%A8%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%D8%AF!)?p=6174&viewfull=1#post6174

دوستان ممنون که به سوالم پاسخ دادین

ببنید من قرار نیست فرم لاگین درست کنم قراره یه کانتنت باکس باشه سایت خودش فرم لاگین داره مثلآ باکسه زرد رنگ رو ببینید

حالا می خوام روش محتوا بزارم همونطور که میدونید نمیشه روی عکس یه متنی نوشت این باکس زرد رنگ که می بینید یه عکس خالیه

من می خوام کاری کنم که بشه روی اون بعدآ مطلب نوشت یا مطلب رو تغییر داد یا مثلآ روی اون قراره input بزارم

یه نمونه برا سایت مایکروسافت : http://www.microsoft.com/en-us/default.aspx

اون 3 تا باکسه آبی رنگ و نارنجی هستن رو میگم

اما همونطور که می بینید برا مایکروسافت خشک و بی روحه (استایل نداره) عکس خالیه یعنی نوشته و عکس با هم هستند یعنی با فتوشاپ متن روی باکس گذاشتن

اما برای من استایل داره : 23525013347751837051.jpg

حالا فرض کنید من این رو گذاشتم توی سایت حالا چجوری روی این باکس ها متن خواستم بنویسم؟(در کل چجوری روی عکس که گذاشتم بتونم مطلب روی عکس بنویسم)

امیدوارم تونسته باشم منظورم رو رسونده باشم

مرسی

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری