محسن آرمین

پاک شدن تمام جداول دیتابیس ( هیچکدوم از بک آپ ها هم این جداول وجود نداره)

8 پست در این موضوع

یه مشکل عجیب برام پیش اومده بعد از اینکه سرور رو عوض کردم یه بک آپ کامل از سایت گرفته بودم موقع ریستور کردن بک آپ در سرور جدید موقع وارد شدن به سایت پیغام

jtablesession::Store Failed

DB function failed with error number 1146

Table 'alvez_a.jos_session' doesn't exist SQL=INSERT INTO `jos_session` ( `session_id`,`time`,`username`,`gid`,`guest`,`client_id` ) VALUES ( '687634436d2a2a3bcd4f85f07132163e','1347254673','','0','1','0' )

رو میده به دیتا بیس رفتم اصلا هیچ جدولی نیست داخل بک آپ رو گشتم یه فایل sql هست فقط با حجم 768 بایت از اون همه اطلاعات بک آپ های قبلی هم همینطور بود از دیتابیس هیچ بک آپی نیست آخرین بک آپی هم که از مسئول سرور قبلی گرفتم هم همینطور بود راه حلی به نظر شما میرسه یا باید کل سایت رو از اول دوباره کار کنم

( تمام فایل ها هستن فقط دیتا بیس نیست )

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

شما در دیتابیستون برید جدول session رو خالی (Empty) کنید حل میشه این ارور...

تو این دیتا بیس اصلا جدولی وجود نداره تمامی جداول در انتقال سرور هاست حذف شدن و داخل بک آپ ها رو هم که میبینم زمان بک آپ گرفتن از این دیتابیس اصلا از جدولی بک آپ گرفته نشده

پوشه ای با عنوان mysql رو مثل تصویر زیر از فایل زیپ بکاپ پیدا کنید و داخل اون مختویات دیتابیستون هستش که دیتابیس اصلی و مربوطه که با پسوند sql هست رو برداشته و از بخش phpmyadmin سایت Import کنید، ان شاء الله که حل میشه مشکلgift

joomlaforum.ir_13476109731.png

ویرایش شده در توسط Mohammad Yousefi

همین کار رو هم کردم ولی هیچ جدولی داخل دیتا بیس ایمپورت نمیشه

من به طور منظم هر 3 رو بکاپ میگرفتم و به امید این بک آپ ها بودم که یه روزی مشکلی پیش اومد از این بک آپ ها استفاده کنم هفته پیش که سرور هاست دچار مشکل شده مسئول هاست اقدام به انتقال سرور میکنه از اون زمان این مشکل پیش اومده مسئول سرور هم از پشتیبان هاست استفاده کرده و این مشکل پیش اومده بعد از بروز این مشکل من به تمام بک آپ ها مراجعه کردم دیدم این مشکل هست از دیتابیس سایت که alvez_a هست پشتیبانی گرفته نشده وفقط فایل زیر هست

http://uplod.ir/ytcs9vaboo0t/alvez_a.zip.htm

با توجه به اینکه در این شرایط هستید و هیچ بانک اطلاعاتی در دسترس نیست، بهترین کار وارد کردن اطلاعات دیتابیس اولیه جوملا می باشد و متاسفانه باید از ابتدا کارتان را آغاز کنید.

موفق باشید.

در هر صورت هاستینگ شما هم مقصر است و بکاپ نامعتبر ارائه داده و می توانید ادعای خسارت کنید.

همین کار رو هم کردم ولی هیچ جدولی داخل دیتا بیس ایمپورت نمیشه

من به طور منظم هر 3 رو بکاپ میگرفتم و به امید این بک آپ ها بودم که یه روزی مشکلی پیش اومد از این بک آپ ها استفاده کنم هفته پیش که سرور هاست دچار مشکل شده مسئول هاست اقدام به انتقال سرور میکنه از اون زمان این مشکل پیش اومده مسئول سرور هم از پشتیبان هاست استفاده کرده و این مشکل پیش اومده بعد از بروز این مشکل من به تمام بک آپ ها مراجعه کردم دیدم این مشکل هست از دیتابیس سایت که alvez_a هست پشتیبانی گرفته نشده وفقط فایل زیر هست

http://uplod.ir/ytcs9vaboo0t/alvez_a.zip.htm

به نظر شما زمان بک آپ گرفتن از سایت چه مواردی رو باید بررسی کنم تا این مشکلات پیش نیاد

به عبارتی دیگر کلی وقت صرف بک آپ گرفتن کنی و آخر سر ببینی به هیچ دردی نخورن بک آپ ها :33:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری