aminy62

مشکل بازبابی رمزعبور

7 پست در این موضوع

با سلام.

مشکل من اینه

وقتی کسی روی گزینه «رمزعبور را فراموش کردید؟» میزنه و میخواد رمزش رو دوباره سایت براش بفرسته، سایت ازش ایمیل میگیره و یک ایمیل با این محتوا براش می فرسته :

-------------------------

یک درخواست مبنی بر تولید رمز مجدد برای حساب کاربری شما ارسال شده است. جهت ایجاد رمز جدید، جهت تأیید و اثبات مالکیت این حساب، شما ملزم به ارسال نشانه رمز میباشید.

نشانه رمز این است:

9f5030feba62bf47be04980da90f646b .

بر روی آدرس زیر کلیک کنید تا به صفحه ی تاییدیه نشانه رمز رفته و رمز عبور جدیدی ایجاد کنید.

-------------------------

اشکال اینجاست که این رمزی که تولید شده، در سایت کار نمیکنه و وقتی طرف برمیگرده به سایت که رمز رو وارد کنه، این رمز از او پذیرفته نمی شود.

حالا درخواست من اینه که یا یه راهنمایی کنید که این سیستم رو چطور درست کنم، یا یه سیستم یاد آوری رمز سالم بهم معرفی کنید که به جای این سیستم خراب استفاده کنم (مثلا رمز طرف رو سر راست در ایمیل بهش بده، نه اینکه رمز نگاری کنه).

ببخشید اگه پرگویی کردم. امیدوارم مطلب رو رسونده باشم.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

پیشنهاد جناب آقای طالبی رو در صورتی که براتون مقدوره اجرا بغرمایید اگر مشکل حل نشد اعلام بفرمایید تا بررسی بشه

بهترین کار هم این هستش که یکبار بسته جوملایی Joomla 1.5.26 رو روی فایل های قبلیتون توی هاست آپلود کنید

سروران گرامی. متأسفانه تغییری حاصل نشد. البته من مشکل رو فهمیدم چیه. اون صفحه ای که نشانه رمز فرستاده شده به ایمیل رو در سایت باید بزنه، کنارش باید نام کاربریش رو هم بزنه که قبول کنه. ولی فیلد نام کاربری رو در این صفحه به من نشون نمیده. از کجا میتونم پیداشش کنم و صداش کنم ؟

سلام

جوملای 1.5.26 انجمن رو من تست کردم درست کار میکنه اون قسمتش شما جوملا رو از کجا دانلود کردین؟

اگه امکانش هست آدرس سایتتونم بذارید نگا کنیم....

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری