biglat

ادمین سایت باز نمیشه

6 پست در این موضوع

با سلام خدمت دوستان عزیز

آقا من یه سایت دارم طراحی می کنم و افزونه جی کامنت رو روش نصب می کردم که پس از فعال کردن پلاگین ها الدمین سایت باز نمیشد.

خلاصه سایت پرید و ما هم خیال کردیم مشکل از جی کامنت هست و به نا چار چون بک آپ هم نداشتم سایت رو دوباره ساختم و اون افزونه رو نصب نکردم حالا دقیقا وقتی کار سایت تموم شد ادمین گیر کرد و ما دوباره اومدیم از یه تب دیگه بریم تو ادمین دیدم اصلا نه اروری نه چیزی فقط همینجوری صفحه سفید می مونه

حالا من میخواستم ببینم باید چی کار کنم؟

تو رو خدا کمک کنید دیگه خسته شدم.

وقتی هم با یه مرور گر دیگه میرم رمز و یوزر ادمی رو از من می گیره بعد دوباره میره تو همون صفحه سفید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

با سلام

دوست عزیز لطفا ادرس سایتتون قرار بدین تا بررسی کنیم

شما یک برا بسته بروز رسانی جوملا رو تو هاستت استرکت کن شاید حل بشه

ادرس سایتم یادنره قرار بده

بررسی بشه

طبق بررسی هایی که انجام دادم، ظاهرا مشکل از پلاگینی هست که با عنوان jguard باید نصب شده باشه، اما هرچند که شک دارم چون تو همچین حالتی کلا مدیریت بالا نمیاد. اما به نظرم شما هر چی رو که قبل از ایجاد مشکل نصب کردید برید و به شکل دستی از هاست و دیتابیس پاک کنید..... نتیجه رو هم اطلاع بدید

آقا یه همچین ماژول یا پلاگینی رو که شما لطف کردین گفتین رو در فایل منیجر هاست سرچ کردم که نبود.

من به تازگی دو کتمپوننت روی جوملا خود نصب کردم

komento و alphauserpoint که کامنتو رو یکی از دوستان لطف کرد در همین انجمن به من معرفی کرد و این کامپوننت داره به درستی روی سایت خودشون کار می کنه و alphauser رو هم از سایت خودش دانلود کردم که نه کد شده هست و نه چیزی حالا من نمیدونم باید چی کار کنم.

ولی من فکر کنم مشکل از alphauser باشه چون اون موقع که ادمین باز می کرد alpha user ادمین رو نمی شناخت

حالا من کلی تو نت سرچ کردم که چه طوری می تونم از عضویت در سایت یک کاربر ساده بسازم و از طریق php اونو ادمین کنم چون با این کار alpha user کاربر رو می شناسه حالا اگه شما لطف کنید این آموزش یا نام و نشانی از آموزش یه همچین کاری به ما بدید لطف می کنید.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری