Morteza Fard Saffari

بهم ریختن موقعیت های قالب

11 پست در این موضوع

سلام به همه

نمیدونم چه مشکلی قالب سایتم پیدا کرده و برای چی یهو موقعیت قالب بهم ریخت

امروز داشتم تو سایت مطلب میذاشتم بعد از گذاشتم مطلب رفتم و سایت رو چک کردم یدفعه دیدم که موضوعات سایتم نیست بعد که یکم گشتم دیدم رفته اون پایین با موقعیت های دیگه قاطی شده و یه افتضاحی به بار اومده موقعیت منو رو تغییر دادم و فعلا یکم وضع سایت بهتره ولی باید یه جوری این موقعیت قالب رو برگردونم سرجاش

عمده مشکل :

1- پایین رفتن موقعیت right در قالب و ترکیب شده با موقعیت های پایین قالب

2- بالا اومدن موقعیت های bottom1,bottom2,bottom3,bottom4,bottom5,bottom6 و قرار گیری در سمت چپ و کنار موقعیت feature-top

3- کلا خیلی جاها با هم قاطی شده

با لینک زیر میتونید موقعیت های قالب سایتم رو ببینید.

http://www.edubox.ir/?tp=1

خواهش میکنم کمک کنید اینجوری قیافه سایتم خیلی ضایع شده

ویرایش شده در توسط Morteza Fard Saffari

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket
من سایت رو دیدم مشکلی نبود؟

اگه ظاهر سایت رو نگاه کردین که خودم الان همه چی رو آوردم سمت راست یعنی تو موقعیت left قرار دادم تا ظاهر سایت بهتر بشه وگرنه موقعیتی که من مطالب رو نشون داده بودم توش اینطوری بود

Right - Center - Left

Right = فهرست و آمار

Center = مطالب سایت

Left = ورود اعضا و پنل اعضا

اگه خوب به موقیت های قالب سایت نگاه کنی میبینی که موقیعیت Right سر جاش نیست

{را هیچکس کمکی نمیکنه خواهشا یه جوابی بدین که مشکل من حل بشه

شما موقعیتی به نام right ندارید ؟؟؟؟

چطوری می خواید بهش ماژول اختصاصی بدید

شما موقعیتی به نام right ندارید ؟؟؟؟

چطوری می خواید بهش ماژول اختصاصی بدید

دوست من ، موقعیت Right در قالب تعبیه شده ولی بعد از بهم ریختن رفته پایین و سمت راست تقریبا . اونجا رو یه نگاه بندازی میبینی

شما مطلبی از word کپی پیست نکردید احتمالا توی سایتتون؟

چرا تموم مطالب سایت رو اول تو ورد آماده میکنم بعد کپی میکنم اینجا مگه مشکلش چیه؟ من فقط جایی خوندم یکم روی سئو تاثیر دارم که اونم چیز زیاد خواستی نیست. مگه به این جا هم ربط داره ؟

با کپی پیست کردن مطالب از ورد یک سری کدهای ناخواسته وارد مطلب شما میشه که باعث بهم ریختگی قالبتون میشه .. مطلب رو اول داخل notepad قرار بدید و بعد به سایتتون منتقل کنید

یه عکس از بهم ریختگی بگذار

دوست من دمو گذاشتند نیاز به عکس دیگه نیست !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!@

وورد باعث میشه یه سری کد نخواسته وارد مطالب بشه

با کپی پیست کردن مطالب از ورد یک سری کدهای ناخواسته وارد مطلب شما میشه که باعث بهم ریختگی قالبتون میشه .. مطلب رو اول داخل notepad قرار بدید و بعد به سایتتون منتقل کنید

ممنون از همه که کمک کردین همین کار رو میکنم. الان دوباره موقعیت قالبم درست شده و مشکلمم حل شده

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری