parmis

انجمن برای من انگلیسی شده

6 پست در این موضوع

سلام

چند وقتی هست که کل انجمن برای من انگلیسی شده و تمام منوهای دفتر کار و منوهای اصلی انجمن انگلیسی هست و مطالب سایت هم چپ چین شده

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

منظور شما همین انجمنه !!!

اگه اشتباه نکنم مهندس چند وقته انگلیسی رو غیر فعال کرده

منظورتون جوملا فروم هست يا ؟؟؟

اگه منظورتون انجمن جوملا باشه يعني همين

بله رضا هم راس ميگه انگليسي غير فعال شده ؟

بله همین انجمن منظورم هست. خودش انگلیسی شد. منوهای بالا انگلیسی، تمام گزینه های بخش تنظیمات انگلیسی نوشته های ثابت انگلیسی، جدول اویتور و امتیاز سمت چپ هست و بدترین چیز اینه که اگر یه کلمه انگلیسی توی یه خط فارسی باشه اون خط دو بخشی می شه اول باید بعداز کلمه انگلیسی را بخونیم و بعد قبلش را . تو یه پاراگراف اگه چندتا کلمه انگلیسی باشه که کلا نامفهومه و همه چیز بهم می ریزه. همین متن که دارم می نویسم از چپ به راسته

لطف کنید درستش کنید. در ضمن توی تنظیمات زبان روی فارسی قرار گرفته

ویرایش شده در توسط parmis

:auau:

هر کاری کردم درست نشد. خواستم پسورد بدم که خودتون زحمتش را بکشید. با کمال تعجب وقتی پسورد را عوض کردم همه چیز درست شد.

:ooofe:

سپاسگزارم که پیگیر بودید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری