NorTh HaCkeR

مشکل صفحه سفید با RSform Pro ؛جوملا 1.7.3

6 پست در این موضوع

درود

با RSform Pro مشکل صفحه سفید برام وجود داره.

هم فرم های دیفالت و هم فرم های طراحی شده متاسفانه سفید هستند. در سورس صفحه سفید فقط عبارت ذیل وجود دارد:

<div id="ARTICLE-TITLE-SLIDER2">

من چند عکس از مشخصات مخازن سرور، فرم های موجود و یک فرم ساخته شده ضمیمه کرده ام که قابل رویت است.

9.jpg

8.jpg

7.jpg

در صورت امکان، راهنمایی های دوستان مزید امتنان می باشد.

(در ضمن در ابتدا جستجو کردم در فروم یک تاپیک تقریبا مرتبط پیدا کردم اونجا موضوع را انتشار دادم بعد متوجه شدم در بخش جوملا 1.5 هستم؛ از این جهت دوباره یک تاپیک مجزا در بخش 1.7 ایجاد کردم.لطفا بررسی بفرمایید)

موید باشید

------------------------

محمد میرزایی

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

طبق راهنمایی انجام شد ولی در خروجی تاثیری بوجود نیامد! (عکس مربوط ضمیمه است)

6.jpg

5.jpg

پرتوان باشید

---------------------

محمد میرزایی

حدس من اینه که سرور شما نمایش خطا رو غیر فعال کرده چیزی نشون داده نمیشه .. در واقع شما خطایی دارید که نشون داده نمیشه .. باید یک php info بگیرید و در اون چک کنید مقدار error display برابر on باشه در غیر اینصورت از مدیر سرور بخواهید که on کنه تا خطا رو پیدا کنیم

درود

php info بررسی شد و display error روشن هست.

error log رو بررسی کردم و موارد زیر در دسترسی به این صفحه رویت شد:

[15-Sep-2012 21:08:37] PHP Notice:  Undefined property: stdClass::$catid in /home/***/public_html/modules/mod_qtabs/helper.php on line 101
[15-Sep-2012 21:08:37] PHP Notice:  Undefined property: stdClass::$sectionid in /home/***/public_html/modules/mod_qtabs/helper.php on line 101
[15-Sep-2012 21:08:37] PHP Notice:  Undefined property: stdClass::$access in /home/***/public_html/modules/mod_qtabs/helper.php on line 101

پیرو این موضوع mod_qtabs رو غیر فعال کردم و همچنین line 101 نیز بررسی شد که در بررسی بوجود آمده در لاین 101 جز کامنت چیز دیگری نبود. به هر منوال برای تست کلا غیر فعال شد.

بعد از غیر فعال کردن ماژول qtabs در error log دیگر error خاصی ثبت نشد. ولی متاسفانه کماکان صفحه سفید رویت می شود!!!

سئوال اینجاست که آیا rsform pro نیازمندی خاصی دارد؟؟مثلا اگر این اسکریپت بر روی PHP 5.2 اجرا نشود، یا برای اجرا به SOAP احتیاج داشته باشد مواردیست که بر روی سرور فعلی باید در نظر گرفته شود. (ورژن فعلی پی اچ پی PHP Version 5.2.17 می باشد).

البته در سایتش که فقط اینها اشاره شده:

The minimum requirements to run RSForm!Pro are:

Joomla! 1.5, 1.6, 1.7 or 2.5

PHP 5.x

MySQL 4.2

You must ensure that you have MySQL, XML and zlib functionality enabled within your PHP installation. Also please make sure that you have enabled the GD and FreeType libraries in order for CAPTCHA to work. fsockopen is also required for reCaptcha, Salesforce and Maichimp plugins.

We recommend:

Joomla! 1.5, 1.6, 1.7 or 2.5

PHP 5.x

MySQL 5.x

متشکرم

----------------------

محمد میرزایی

ویرایش شده در توسط NorTh HaCkeR
اضافه کردن اطلاعات

با توجه به مواردی که انجام دادید به نظر نیاز به بررسی آنلاین داره .. در صورت تمایل مشخصات ادمین رو ارسال کنید چک کنم براتون

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری