biglat

افزودن تگ alt و title به تصاویر چی جوریه؟

6 پست در این موضوع

سلام و درود خدمت دوستان عزیز

من در آموزش های سئو فهمیدم که برای افزایش سئو باید تگ alt و tiltle رو به تصاویر خود اضافه کنم ولی من نمیدونم که باید از افزونه ی خاصی استفاده کنم یا چی به هر حال می خواستم اگه راهی داره لطف کنید برای من توضیح دهید

لطف کنید اگر آموزشی یا افزونه ای است که قصد معرفی را دارید هم با جوملا 1.5 و هم با جوملا 2.5 سازگار باشد

فقط من تازه کار هستم هر آنچه شما موضوع را شکافته تر بگید ما بیشتر ممنون میشیم

فقط من این راه رو از طریق ویرایشگر بلد هستم و دنبال یه راه سریع تر و بهتر می گردم

ممنون

ویرایش شده در توسط biglat

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

ادیتور پیش فرضی که برای قرار دادن مطالب جوملا هست این امکان را داره. به طور مثال من یک عکس که با آپلود فلش هست را می گذارم

[ATTACH=CONFIG]2401[/ATTACH]

دوست من اگه از ویرایشگر بالای مطلب هم برای گذاشتن عکس استفاده می کنی

joomlaforum.ir_13478251521.jpg

منظور

Image Description و Title

هست که متناسب با عکست این دو فیلد رو هم پر کن

ادیتور پیش فرضی که برای قرار دادن مطالب جوملا هست این امکان را داره. به طور مثال من یک عکس که با آپلود فلش هست را می گذارم

[ATTACH=CONFIG]2401[/ATTACH]

دوست عزیز من از جوملا 2.5.4 استفاده می کنم ولی این قسمتی که شما در تصویر به من نشون دادید رو نداره می خواستم ببینم باید چی کار کنم یا چی جوری میشه اون بخش رو به جوملا من هم اضافه کرد؟

ممنون

87n6409izeitbhrsshkp.png

دوست عزیز من از جوملا 2.5.4 استفاده می کنم ولی این قسمتی که شما در تصویر به من نشون دادید رو نداره می خواستم ببینم باید چی کار کنم یا چی جوری میشه اون بخش رو به جوملا من هم اضافه کرد؟

ممنون

سلام جوملای شما هم داره شما فک کنم به بخش تصاویر رفتین اون قسمتی که مجید جان گذاشتن در قسمت ارسال مطلب زیر ادیتور یه گزینه هست نوشته تصویر

اون رو بزنید پنجره مربوط به اون قسمت باز میشه....

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری