sara.mahmoudi

نمایش عکسها در ویجت کیت به صورت پاپ آپ

9 پست در این موضوع

سلام دوستان، کسی از دوستان میدونه وقتی که با ویجت کیت گالری میسازیم چیکار کنیم که عکس تو یک صفحه ی پاپ آپ باز بشه؟ الان من آلبوم که درست میکنم رو عکسها که کلیک بشه صفحه ای که توش هستم رو به صفحه ی عکس انتقال میده

لطفا راهنمایی کنید

ممنون

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

شما در تنطیمات گالری استایل رو روی wall قرار بدید و افکت رو روی zoom

سلام

شما در تنطیمات گالری استایل رو روی wall قرار بدید و افکت رو روی zoom

آقا صابر کردم این کار رو، اما نمیشه، عکس به صورت لایت باکس باز نمیشه، رو عکس که کلیک میکنم میره تو یه صفحه جدا که باید back بزنم تا به سایت برگرده:(

سلام به چه مرورگری اینکارو انجام میدی چه ورژنی؟؟

آیا آنلاین هست اگه هست لینک رو قرار بدید تا ببینیم.

درود بر رسول الله (ص)

قا صابر کردم این کار رو، اما نمیشه، عکس به صورت لایت باکس باز نمیشه، رو  عکس که کلیک میکنم میره تو یه صفحه جدا که باید back بزنم تا به سایت  برگرده

مشکل شما قطعا تداخل ویجت کیت با افزونه دیگه است

ارسال شده در (ویرایش شده)

قا صابر کردم این کار رو، اما نمیشه، عکس به صورت لایت باکس باز نمیشه، رو  عکس که کلیک میکنم میره تو یه صفحه جدا که باید back بزنم تا به سایت  برگرده

مشکل شما قطعا تداخل ویجت کیت با افزونه دیگه است

آقای طالبی عزیز ، مشکل بنده هم روی دو مورد وب دقیقا مشکل خانم محمودی هست. بخصوص مورد دومی که از صفر شروع کردم و ماژول خاصی وجود نداره که بخواد تداخل پیدا کنه!

آقای صابر فرمودند که افکت را روی زوم قرار بدهد ، ولی من می خوام روی پولاروید قرار بدم. مگر دموی پولاروید توی یوتم همین (بازشدن پاپ آپ) را نشان نمی دهد؟

ویرایش شده در توسط amirtabatabaie

روی یه مرورگر دیگه هم تست کنید دوستان

همون طور که آقای طالبی گفتن احتمال زیاد از تداخل افزونه هاست

روی یه مرورگر دیگه هم تست کنید دوستان

همون طور که آقای طالبی گفتن احتمال زیاد از تداخل افزونه هاست

خانم ملکی ، اتفاقا بنده هم همین حدس رو زدم و با کروم ، اکسپلورر و فایرفاکس چک کردم ولی باز هم جواب نداد. من روی پروژه جدیدم که لوکال کار می کنم افزونه جدیدی غیر از ویجت کیت نصب نکردم که با آنها تداخل پیدا کنه. فایل نصب رو هم از آقای طالبی دریافت کردم. روی هر تصویر کلیک می کنی داخل همان صفحه باز می شه ، نه بصورت پاپ آپ! در صورتیکه تنظیمات داخل کامپوننت همگی فعال هستند و پلاگین ها هم فعال هستند.

برخی ماژولها در تنظیماتشون ایتمی با نام loat jquery دارند که نگاه کنید روی yes قرار داشته باشه

همچنین ممکنه در تنظیمات نحوه بارگزاری jquery هم local یا google باشه که روی هر دو آپشن تست کنید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری