black7121

چطور یک مطلب رو به چند منو وصل کنم؟؟؟؟

8 پست در این موضوع

سلام

من یه سری مطالب میخوام بزارم که همشون به یک منوی اصلی وصل شه و هرکدومشون هم به منوی جدا گونه ی خودش

یعنی وقتی منوی اصلی رو میزنم همه ی مطالب بیاد وقتی یک منو که زیرمجموعه منو اصلی هست رو بزنم مطلب مخصوص اون منو بیاد!

یا اینطوری هم میتونم بگم که مثلا منوی اصلی رو به مجموعه اصلیم وصل کنم و تمام مطالبی که توی زیرمجموعه ی اصلی هست رو نمایش بده و هر کدوم از منو های زیر مجموعه ی منوی اصلی رو به هرکدوم از زیر مجموعه های مجموعه اصلی وصل کنه!

اگه میتونید راهنماییم کنید که باید چی کار کنم

جوملا هم 2.5 هست

ویرایش شده در توسط black7121

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

سلام

شما وقتی منو میسازید منوی اصلیتون رو رو نوع آیتمش رو مجموع بلاگ انتخاب کنید و مجموعه مطالبی رو که میخواین براش انتخاب کنید

و برای زیر منوهایی که میخواین براش بسازین نوع آیتم منو رو روی یک مطلب خاص بذارید و مطلب هر منو رو انتخاب کنید...

سلام

شما وقتی منو میسازید منوی اصلیتون رو رو نوع آیتمش رو مجموع بلاگ انتخاب کنید و مجموعه مطالبی رو که میخواین براش انتخاب کنید

و برای زیر منوهایی که میخواین براش بسازین نوع آیتم منو رو روی یک مطلب خاص بذارید و مطلب هر منو رو انتخاب کنید...

وقتی مجموعه اصلی رو انتخاب میکنم زیر مجموعه هاشو به صورت لینک نشون میده ، من میخوام کل مطالب زیر مجموعه هارو نشون بده!

یک مطلب خاص برای یک مطلب هستش ، من چند مطلب توی هر منو میخوام بزارم!!!

مجموعه رو به صورت بلاگ انتخاب کنبد تا کل نوشته های داخل مجموعه رو نشون بده

مجموعه رو به صورت بلاگ انتخاب کنبد تا کل نوشته های داخل مجموعه رو نشون بده

اون مجموعه کلی زیر مجموعه داره

وقتی این کار رو میکنم زیر مجموعه هارو به صورت لینک نشون میده!

من میخوام خود مطالب رو نشون بده نه لینک مطلب رو!!!

خواهشا یکی کمک کنه!!!!

برای اینکه به صورت بلاگ نشون بده .. در تنظیمات منویی که ساختید گزینه ای به نام انتخابهای طرح بلاگ دارید و اونجا ایتمی با عنوان "شامل زیر مجموعه ها" هست که باید روی همه قرار بدید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری